מינוף עסקי

אודות קבוצת מינוף עסקי

קבוצת 'מינוף עסקי' היא קבוצת חברות לייעוץ עסקי יוקרתית בבעלותו של איש העסקים עמית אופיר, המספקת ללקוחותיה שירותי ליווי אישי ועסקי לבניית חופש כלכלי, פריצת גבולות, בניית עסקים המכניסים למעלה ממיליון שקל בשנה.

הארגון מסייע במגוון תחומים רחב ביניהם התחום העסקי, התחום היזמי, התחום הפיננסי, השקעות, גיוס כספים, שירותי מנכל"ות, בניית הרגלים של אנשים עשירים, חוסן מנטאלי, התפתחות אישית, רכישת כלים עוצמתיים לבניית שליטה על החיים ויצירת עצמאות בשטח כגון ההתנהלות האישית שלנו ביציאה ממצבים הישרדותיים ומשברים ועד בניית שפע והון.

לקוחותינו מדווחים לנו מדי יום כי חייהם השתנו מקצה לקצה בכל תחומי החיים, בזכות הדחיפה והתמיכה שהם מקבלים מאתנו ברמה היומית, וכי בזכות סט הכלים העוצמתיים שאנחנו מספקים להם, הם מרגישים שהם בשליטה על חייהם, על כמה כסף יכניסו בסוף החודש, וכן שהם הרבה יותר יציבים ועצמאיים ברמה האישית, הרגשית, העסקית והכלכלית.

הליווי מתבטא בבניית יציבות כלכלית ועסקית, יצירת ריבוי מקורות הכנסה ביניהם ערוצי הכנסה פאסיביים, לימוד והכשרת בעל העסק כך שידע איך להתנהל כבעל עסק, בניית תכנית עסקית, הגדרת מטרות ויעדים והשגתם צעד אחר צעד תוך שימוש בשיטה סדורה. הפוקוס שלנו הוא להשיג תוצאות על ופריצת גבולות ותקרות זכוכית וכן, הגדלת ההכנסות באופן מיידי, שיפור יכולת המכירה, השיווק, בניית האוטוריטה של בעל העסק, מיתוג העסק ומיצובו מעל למחירי השוק. עזרה ביציאה משווקים תנודתיים ולא יציבים המושפעים והנגשת התכנים לשוק העולמי ליצירת ריבוי מקורות הכנסה יציבים יותר. החברה מתמחית בעסקים קטנים של ONE MAN SHOW בהם רוב הנטל מתרכז בבעל העסק ולכן כל כך קריטי ללמד אותו להתנהל בצורה אפקטיבית ורווחית. בשונה מחברות ייעוץ עסקי אחרות אנחנו גם מייצרים עסקים עם לקוחותינו, נעזרים בקשרים העסקיים שלנו ובקשרים האישיים של עמית אופיר, הבעלים של החברה ומאיצים את הצמיחה שלהם על ידי יצירת נכסים משותפים עם הלקוחות שלנו כך שהדבר מגביר בצורה דרמטית את סיכויי ההצלחה של לקוחותינו! בנוסף יש לנו מעטפת לכל צורך פיננסי העוסק בשיפור המצב הכלכלי של לקוחותינו, עבודה על הנושא התזרימי של העסק, גיוס הלוואות, שיפור תנאי ההלוואות הקיימות, שיפור תנאי הלוואות המשכנתא ויצירת מהלכים פיננסים למינוף כספם של לקוחותינו. השליחות שלנו היא ללמד את לקוחותינו על עושר תודעתי ואיך יוכלו להשיג כל יעד שיחפצו בו, איך יוכלו לגרום לכספם לעבוד טוב יותר עבורם על מנת שיוכלו ליהנות יותר מאיכות החיים שלהם ולהיות חופשיים ליהנות מהחיים. אנחנו מובילים את לקוחותינו להיות בריאים יותר, חזקים יותר, נחושים יותר, מקצועיים יותר, עוזרים להם לבנות חוסן מנטאלי, עוזרים לשפר להם את הכושר הפיזי ואת התזונה שלהם וההרגלים שלהם. מסייעים להם להגדיל את כמות הטיולים והחופשות השנתיות שלהם והכל בהתאם ליעדים שהם מגדירים ביחד אתנו בתחילת התהליך. אנחנו מאמינים שאין דבר העומד בפני הרצון, שהכל אפשרי ובעזרת הליווי הנכון אדם יכול לשנות את חייו מקצה לקצה. אם חשוב לכם לפרוץ את גבולות המוכר, הנוח, הקיים שלכם ולשבור את תקרת הזכוכית שעוצרת אתכם כעת – לא תאמינו למה תהיו מסוגלים בעזרת תהליך הליווי שלנו. 

חזון החברה

אנחנו מלמדים רק מתוך ניסיון אישי

'לעורר השראה וסקרנות, להניע לעשייה, לספק את האומץ לפרוץ גבולות ולהיות חופשיים ומונעים מתשוקה. כי הכול אפשרי אם רק מנסים מספיק פעמים!

 

 

ובנימה אישית:

'היו אמיצים. סקרנים. תשאפו לחיות בעוצמה. מוכנים לכל.
אל תפחדו להיכשל – אל תוותרו לעצמכם – היפתחו ללמוד דברים חדשים – בואו עם רעב להצליח
כי הכל אפשרי ואני אהיה אתכם לכל אורך הדרך, עד שתצליחו
עמית אופיר

דילוג לתוכן