שיטת סופר-פרימיום

אודות שיטת סופר-פרימיום של עמית אופיר וחברת מינוף עסקי

שיטת סופר פרימיום היא שיטת עבודה לפיתוח עסקי אותה פיתחתי לראשונה בשנת 2013 הממוקדת בפיתוח מוצרים ושירותים גדולים הנמכרים בסכומים גדולים של כסף אותם חילקתי לשלושה סוגי מוצרי בהתאם לעלותם:

הסוג הראשון הם מוצרים שלהם קראתי מוצרי פרימיום וסיווגתי אותם כמוצרים שעלותם אלפי שקלים עד 10,000 ₪.

הסוג השני הם מוצרים שלהם קראתי מוצרי סופר-פרימיום וסיווגתי אותם כמוצרים שעלותם החל מ 10,000 שקלים ועד 100,000 ₪.

הסוג השלישי הם מוצרים שלהם קראתי מוצרי V.I.P וסיווגתי אותם כמוצרים שעלותם מעל 100,000 ₪.

שיטת 'סופר-פרימיום' (שיטת Super Premium לייעוץ עסקי ואימון עסקי) אשר פיתחתי במהלך השנים אשר עזרה לי וללקוחות הרבים שלי לבנות עסקים בהיקפים של מיליונים ומי שמיישם אותה יצליח אם יעקוב צעד אחר צעד אחרי ההנחיות ועקרונות השיטה. 

את השיטה פיתחתי עקב הצורך שלי בהכנסות גבוהות יותר כדי להגיע לחופש כלכלי. במשך שנים הייתי עסוק במוצרים ושירותים קטנים ולא הצלחתי להגיע לסכומי כסף מספיק גדולים, כך שעבדתי קשה מאוד ומהבוקר עד הלילה, אולם לא הצלחתי להגיע לסכומי כסף מספקים מבחינתי. 

פיתוח שיטת ‘סופר-פרימיום’ החל בשנת 2013 לאחר שנים רבות בהן מכרתי מוצרים קטנים של שקלים בודדים עד מאות שקלים בודדים. באותה שנה התחלתי ללוות בעלי עסקים שרצו שאלווה אותם בכתיבת ספר אוטוריטה (ספר מומחיות) מצליח ואת השירותים האלו התחלתי לפתח עוד ועוד עד שהם הגיעו לעלויות של עשרות אלפי שקלים פר לקוח והצלחתי למכור אותם בכל חודש למספר לקוחות, כך שההכנסה שלי קפצה מהכנסה של 10,000-20,000 ש"ח להכנסה של מאות אלפי שקלים בחודש. 

להרחבה על שיטת 'סופר-פרימיום' (שיטת Super Premium לבניית חופש כלכלי ופיתוח עסקי) תוכלו להיכנס לכאן ולקרוא את המאמר המלא המפרט על השיטה.

שיטת הספירלה

אודות שיטת הספירלה לפיתוח עסקי של עמית אופיר וחברת מינוף עסקי

שיטת סופר פרימיום היא שיטת עבודה לפיתוח עסקי אותה פיתחתי לראשונה בשנת 2013 הממוקדת ביצירת הישגים מסוגים שונים. על פי השיטה בן אדם ובפרט בעל עסק יוכל להתקדם בחייו ובעסקיו בצורה המהירה ביותר על ידי שימוש בשלושה שלבים שחוזרים על עצמם ומייצרים צמיחה אקספוננציאלית כך שמפעם לפעם הצמיחה תהיה מהירה יותר ועוצמתית יותר מהצמיחה הקודמת.

שלושת השלבים הם:

1. יצירת הישג

2. תיעוד ההישג למטרת הוכחה חברתית

3. מינוף ההישג לטובת הישג גדול יותר

דוגמה טובה לכך היא יצירה של ספר:
כתיבתו ולאחר מכן הוצאתו לאור תהיה ההשקעה הגדולה והקשה מכולן. אולם לאחר כתיבתו תוכלו ללכת להוצאה לאור ולהציע להן את הספר. (שלב ההישג). לאחר שתמצאו את ההוצאה לאור הראשונה שתהיה מעוניינת לרכוש את זכויות הספר, תוכלו להציג זאת כתיעוד להישג שהושג (זהו שלב תיעוד). לאחר מכן תוכלו ללכת ולפתוח דלתות בעזרת ההישג הזה כמו להתחיל להרצות, להתראיין בטלוויזיה או ברדיו, לייצר שיתופי פעולה עם אוטוריטות נוספות בתחום שלכם וכדומה… (זהו שלב המינוף)

כעת לאחר שהשגתם ריאיון בטלויזיה – אתם למעשה יוצרים עוד הישג חדש וגם אותו תוכלו לתעד ולמנף, לטובת יצירת הישג גדול יותר. כך תוכלו פעם אחר פעם לצמוח ולייצר הישגים גדולים יותר ויותר בכל סבב.

שיטת הדומינו

אודות שיטת הדומינו לניהול זמן של עמית אופיר וחברת מינוף עסקי

שיטת עבודה שפיתחתי בשנת 2014 לאחר יציאתו לאור של הספר רב המכר העולמי שלי 24/8 – יום נוסף בשבוע. השיטה עוסקת בהתמקדות בפעולות בעלות אופי המייצר תוצאות בעלות השפעה ארוכת טווח ופועלת כמעין נכס עבור בעליו.

בדומה לרכישת והשכרת דירה המניבה הכנסה חודש אחרי חודש. בצורה זו אנחנו ממוקדים בבניית נכסים שמחודש לחודש מייצרות לנו זמן פנוי עקב יצירתם של מקורות הכנסה שאינם תלויים בזמן שלנו, וכך בכל פעם יש לנו יותר זמן פנוי עד להגעתנו לחופש כלכלי.

שיטת חופש כלכלי תוך חמש שנים

אודות שיטת 'חופש כלכלי תוך חמש שנים' של עמית אופיר וחברת מינוף עסקי

שיטת ‘חופש כלכלי תוך 5 שנים’ היא שיטת עבודה ייחודית שפותחה על ידי עמית אופיר בשנת 2017 המבוססת על שילוב של ידע עסקי, ידע פיננסי והתפתחות אישית ומנטאלית. השיטה עוסקת ביצירת מקור הכנסה ראשי המכניס סכומי כסף ידועים מראש ומותאמים לתוכנית עבודה מדידה שנשענת על מחיר המחיה של האדם אליו הוא שואף להגיע בעזרת הכנסה שאינה תלויה בזמן העבודה שלו. כאשר אנחנו יוצרים ערוץ הכנסה שיודע להכניס סכומי כסף גדולים בכל חודש, אנחנו מייצרים חוסר תלות בתזרים המזומנים שלו ובצורה זו הכסף שלו המגיע מערוץ ההכנסה העיקרי עובר בכל חודש לייצור ערוצי הכנסה נוספים עד שלאחר מספר חודשים או שנים (בהתאם לנתונים ולמספרים בנציב בטבלת האקסל) יגיע אותו אדם לחופש כלכלי מלא.

שיטת לצייר בקלות

אודות שיטת לצייר בקלות (DRAWING EASILY) בחמישה שלבים של עמית אופיר וחברת מינוף עסקי

שיטת הציור "לצייר בקלות היא שיטת הציור מהפכנית שעוזרת כיום למיליוני אנשים ליהנות מציור ברחבי העולם, לתקשר טוב יותר, להביע את עצמם בעזרת ציור, לחזק את הביטחון העצמי בעזרת שיפור מיידי ויצירת תוצאות ציור מרשימות ההולכות ומשתפרות מפעם לפעם תוך שימוש בקווים פשוטים שכל אחד יכול לצייר ותורמת ליצירת חשיבה יצירתית.

השיטה מתאימה לכל הגילאים, לילדים ומבוגרים חסרי ניסיון קודם בציור והיא עוזרת להעשיר את כלי התקשורת בין בני המשפחה, לחזק את הביטחון העצמי ולאפשר לכל אחד ליהנות מציור. נַרְאה לכם שגם אתם יכולים לצייר בקלות. אנו ממליצים לנסות ולצייר את הדמויות ולגלות את עולם הציור הקסום של עמית אופיר

חופש כלכלי מאפשר לנו לחקור וליצור דברים שמקדמים את האנושות כולה וכך השיטה האישית שפיתח עמית ראשית כדי שיוכל לצייר, כיום נחשבת לשיטת ציור פורצת דרך עקב הפשטות והנגישות שלה לכל אחד שרוצה לצייר. 

כיצד עובדת השיטה "לצייר בקלות"?

עמית אופיר: "אחרי שציירתי על יותר מחצי מיליון חלוקי נחל, גיליתי שאפשר לצייר את כל הדמויות בעולם בעזרת חמישה שלבים פשוטים:

  1. נתחיל בציור העיניים
  2. נצייר את האף והפה
  3. נצייר את חלקי הפנים
  4. נשלים את ציור הגוף
  5. נוסיף אביזרים ופרטים אחרונים."

 

מה מיוחד בשיטת הציור "לצייר בקלות" ואיך היא שונה משיטות אחרות וספרים אחרים הקיימים כיום בעולם?

ראשית נחלק את ספרי הציור ל 2 סוגים:

  • ספרים המלמדים להעתיק – ספרים רבים מלמדים להעתיק ציורים בנושאים שונים על ידי פירוק הציור לשלבים פשוטים. ספרים אלה אינם מלמדים לצייר כלל אלא מלמדים להעתיק ולכן אינם מלמדים שיטה.
  • ספרים המלמדים לצייר – ישנן שיטות שונות ללימוד ציור מרביתן מלמדות לצייר את הדמויות בעזרת צורות גיאומטריות ובתוכן מוסיפים את הפרטים. כלומר מתחילים בצורות ומוסיפים את הפרטים. שיטות אלו פונות לציירים מקצועיים ואינן מאפשרות לציירים מתחילים להגיע לתוצאות. כמו כן – חלק גדול משיטות אלו אינן מלמדות לצייר אלא להעתיק בלבד.

שיטת לצייר בקלות מלמדת קודם כל לחשוב ורק אחר כך לצייר בעזרת דרך סלולה וכלים. שנית היא מלמדת לצייר את הפרטים ורק אז להגיע לצורות. למעשה זה בדיוק ההפך מכל שאר שיטות הציור הקיימות. כמו כן שיטת הציור "לצייר בקלות" מראה למשתמש איך בקו אחד הוא יכול לשנות את הדמות מחתול לעכבר ומעכבר לפיל – על ידי שינויים קטנים נוצרים הבדלים גדולים! שיטת הציור "לצייר בקלות" היא שיטה מעצימה ועושה זאת בעזרת יצירת חוויה. בנוסף מאחורי שיטת הציור עומד קונספט מעצים אדיר המלמד את המשתמשים שהם יכולים לטעות ובעזרת יצירתיות הם יכולים לתקן כל ציור ולהפוך אותו למשהו קסום ויפיפה.

בואו ננסה ראשית להבין מה צריך לדעת כדי להצליח לצייר בקלות:

כאשר עמית אופיר מלמד "לצייר בקלות" חתול חשוב לו להסביר לתלמידיו מהו חתול ומה הופך אותו לחתול, כלומר אלו פרטים  מאפיינים אותו. רק לאחר שנענה על השאלה ניגש לצייר את החתול.

דילוג לתוכן