ספרים בנושא השקעות נדלן

  • בלוג
  • >
  • ספרים בנושא השקעות נדלן

האם אתם קוראים ספרים בתחום השקעות הנדל"ן?

אישית, למרות שספרים בנושא השקעות נדלן תמיד עניינו אותי, אבל לא באמת קראתי אותם עד גיל 35 בערך.

את הספר 'להתגבר על הפחד ולהשקיע בנדל"ן' כתבתי לאחר השקעות נדל"ן בודדות שעשיתי בתחילת דרכי ורציתי לכתוב את כל השתלשלות האירועים כדי שאזכור עד כמה היה קשה לי להשקיע ולקבל את ההחלטה שאני הולך על זה, חותם על ההסכם ומעביר את סכומי הכסף היחידים שהיו לי.

הפחדים היו משתקים ברמה שלעתים לקח לי לקבל החלטה חודשים ארוכים, וכמובן שעקב כך הפסדתי את אותן עסקאות, ועברתי לעסקאות חדשות שהיו רלוונטיות כעת.

אם אתם חושבים לבנות לעצמכם יום אחד חופש כלכלי עליכם להבין שללא בעלות שלכם על נכסי נדל"ן יהיה לכם קשה מאוד להגיע להכנסה פאסיבית יציבה.

כמובן שיש עוד דרכים אולם כל האנשים העשירים שאני מכיר, עוסקים בנדל"ן בצורה כזו או אחרת ולכן אני מציע שתיקראו את הספר שלי ותעשו כל מאמץ כדי להתגבר על הפחדים שלכם בדרך לחופש הכלכלי.

הולכים להיות הרבה רגעים של פחד בדרך לחוף המבטחים של החופש הכלכלי.

ללא יכולת להתגבר על הפחדים האלו, לא תצליחו להגיע לחוף ותיסחפו למקומות חשוכים שישכנעו אתכם בכל מיני סיפורים ותירוצים לא להיות עשירים.

לפחד יש יכולת כזו – לספק לנו את כל הצידוקים לחוסר המעש שלנו, חוסר קבלת ההחלטה וחוסר היכולת שלנו לנהל את חיינו.

אם אתם מחפשים ספרים בנושא השקעות נדל"ן וספרים בנושא חופש כלכלי הספר הזה בעיני חייב להיות הספר הראשון שתיקראו.

הוא כתוב בצורה הכי אותנטית ובגובה העיניים וממקום של שיתוף אמיתי עם התחושות שחוויתי והחוויות שעברתי.

גם אותי כמו רבים אחרים 'עקצו' במהלך הדרך, רימו שותפים לדרך, מכרו לי במחירים גבוהים כשלא שלטתי במספרים, כשלא הבנתי בדיוק איך לבדוק את הנתונים ולקבל החלטות מושכלות.

היום אני פועל בצורה הרבה יותר שקולה ומקצועית וגם מוקף באנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שעליהם אני יכול לסמוך.

זה לא קורה תוך יום אבל עשיתי כמיטב יכולתי להסביר כיצד הפכתי מאומן נטול השכלה פיננסית המנסה לשרוד ולהתפרנס מהיצירות שלי

עד שמצאתי את הדרך לבנות חברות ריווחיות, עסקים יציבים וריבוי מקורות הכנסה – אשר בין היתר כולל עסקאות נדל"ן רבות שעשיתי ונכסי נדל"ן רבים שבבעלותי, בארץ ובעולם.

האם יש לכם סיכוי להצליח בהשקעות נדל"ן?

אנשים הם יצורים של הרגֶלים. לכן מה שאנחנו רואים סביבנו ומתרגלים אליו – הופך להיות מי שאנחנו. זו הסיבה לכך שידעתי שיהיה לי הרבה יותר קשה לעשות את עסקת הנדל"ן הראשונה שלי ללא תמיכה של הסביבה הקרובה לי. לכן החלטתי להתחיל ולשנות את הסביבה שלי; החלטתי להתחיל לאסוף חברים חדשים ולהקיף את עצמי באנשים מעולם הנדל"ן שכבר עשו עסקאות כאלה, שעוסקים בתחום ומצליחים בו.

הדרך הפשוטה והמהירה להתחיל בכך היא בעזרת הרשתות החברתיות. כבר בחודש הראשון התחברתי בפייסבוק ליותר מ- 500 איש העוסקים בתחום הנדל"ן. פעולה פשוטה זו גרמה לכך שאקבל הודעות יום יומיות ועדכונים שהם פרסמו – על אודות עסקאות שסגרו מדי יום, על כך שמצאו דיירים לדירה שבבעלותם, של שיפוצים שעשו ושגרמו לשווי דירות לעלות בעשרות ובמאות אלפי דולרים, על דירות שמכרו ומצאו להן קונים מאושרים, על טיפים רבים ועל עדכונים שוטפים מהשטח, שנושאם מציאת עסקאות מעניינות והזדמנויות שכדאי לשים לב אליהן.

הרגיע אותי מאוד לראות את התמונות של האנשים שמאחורי העסקאות. הם נראו מאושרים. לא נתקלתי בתמונות של אנשים עצובים או בסיפורים על אנשים שאיבדו את כל כספם. גם סוכני הנדל"ן קיבלו כעת פנים ושמות, ומהיותם רק מגזר שבגדר השמועה, כזו שמעתי לפני שנים, הסתכלתי עליהם כעת והם ממש לא נראו לי רעים או נוכלים. להיפך, במקרים רבים ראיתי את האנושיות שלהם וזכיתי לשמוע את הסיפור מהצד שלהם. חלקם שיתפו בפוסטים מרגשים על איך שסייעו למשפחה למצוא מקום מגורים או איך עזרו לזוג למצוא עסקה טובה בתנאים מצוינים.

סיפורים אלה גרמו לי לבחון מחדש את האמונות הישנות שבהן האמנתי ולשאול את עצמי האם שווה לנסות ולסמוך מחדש על אנשים? האם אוכל לסמוך על האינטואיציה שלי ולתת לה להחליט לרגע שהיא סומכת על האדם שעומד מולי? והתשובה שקיבלתי היא שאני רוצה לסמוך עליה, וכי היא מעולם לא בגדה בי בעבר.

כעת, כשהתחלתי לבנות מעט את הביטחון העצמי שלי לגבי נדל"ן, החלטתי שהגיע הזמן לעלות מדרגה והתחלתי לדבר על נדל"ן ולהעלות את הרעיון שאני מעוניין לרכוש דירה בארה"ב. העליתי את הנושא בפגישות שונות שהיו לי עם מכרים, קולגות, לקוחות ואנשים שונים שבהם נתקלתי. מטרתי היתה לשמוע את התגובה שלהם לכך, ומה הם חושבים על כך. הפעם – כדי לספוג את האווירה ולקבל מהם שאלות והתנגדויות שיהיה עליי לשאול בשלב הבא, כשאפגוש את הצוות הנכון לי.

המפגש עם אנשים שעוסקים בנדל"ן ומצליחים בתחום היה המעגל הקרוב ביותר שבו ציפיתי למצוא את הצוות שאוכל לסמוך עליו שהוא רוצה בטובתי ויש לו את הידע, הכישורים, הקשרים בעסקיים והיכולת לייצר לי השקעות רווחיות וטובות.

בשלב זה, חיפשתי את האנשים המובילים, ששמם חזר ועלה בכמה שיחות, ולפיכך, נראה היה שהם הבולטים בתחום.

נסעתי לפגישות רבות ופגשתי אנשים שונים ומשונים וכל אחד מהם סיפר לי עד כמה הוא טוב, עד כמה הוא מקושר ועד כמה העסקאות שלו הן הכי מיוחדות. מפגישה לפגישה למדתי לדבר את השפה, לשאול את השאלות הנכונות ולקרוא את המילים שבין השורות, שאותן לא תמיד דאגו לספר לי. בשלב הזה לא חיפשתי לעשות עסקה, אלא רציתי להרחיב בינתיים את מעגל אנשי הנדל"ן שהכרתי, והייתי פתוח וקשוב להזדמנות הנכונה שתִיקרֵה בדרכי. למזלי, כשאנחנו דרוכים, ערניים ומחפשים הזדמנויות, זה הרגע שבו הקסם מתרחש. בדיוק בדרך זו הגעתי לאיש שלימד אותי הרבה ממה שאני יודע כיום על נדל"ן וגם על עסקים.

במשך שנים אני מספק שירותי ייעוץ למומחים בתחומים שונים ולבעלי עסק מצליחים שרוצים בין היתר גם לכתוב ספר בתחום המומחיות שלהם ולשתף את הידע שלהם עם העולם. כך קרה שישבתי בטרקלין העסקים באחד מהמלונות שבהם נהגתי לערוך פגישות, וממש לידי ישב בחור וניהל פגישה בנושא השקעות נדל"ן. בשלב זה עוד לא ידעתי מי הוא, אולם הבחנתי בו כבר בעבר, ופניו היו מוכרות לי. הסתבר לי שגם הוא נוהג לערוך פגישות בטרקלין עסקים זה, וברגע כלשהו החלפנו כמה מילים וסיפרתי לו שאני עוסק בייעוץ עסקי וליווי והכוונה של כתיבת ספרים רבי מכר למומחים שונים.

הוא סיפר לי שחשב לכתוב ספר בתחום המומחיות שלו וביקש לדעת כיצד אוכל לסייע לו בעניין. סיפרתי לו על הקורס הדיגיטלי המקיף שבו אני מלמד אנשים, שאין להם ניסיון קודם בכתיבה, איך לכתוב ספר בעל פוטנציאל גדול להימכר, ומסייע להם לבנות מערך הפצה בין-לאומי הבנוי מאלפי ומעשרות אלפי נקודות מכירה בעולם. זו היתה אחת משיחות המכירה הקצרות שערכתי ללקוח שלא הכיר אותי. אחרי פחות משתי דקות של שיחה הוא קיבל החלטה להצטרף לקורס אפילו לפני שידע מה עלותו. היכולת שלו לקבל החלטה כל כך מהר היממה אותי. ולכן, באותה השנייה גם אני קיבלתי החלטה חשובה: הסתכלתי עליו ואמרתי לעצמי – זה המנטור שחיפשתי בתחום הנדל"ן!

אחרי פחות משלושה שבועות מהרגע שהמנטור שלי בתחום הנדל"I הצטרף לקורס הדיגיטלי שלי לכתיבת ספרים, הוא עדכן אותי שכבר כתב כ-80% מהספר שלו. כבר אז ידעתי שבחרתי נכון!

היה לי חשוב ללמוד ולהבין כיצד הוא מקבל החלטות מהר כל כך. היכולת לקרוא את התמונה במהירות ולהגיב בפעולה תוך שניות היא תכונה ראויה להערכה, המצויה בעיקר אצל אנשים מצליחים. כמו כן, היה לנו חיבור אישי מעולה, ומשיחות רבות שניהלנו, זיהיתי אצל ירון תכונות רבות שהיו חשובות לי.

הנה למשל, האופן שבו הוא מחפש תחילה דרך להגיע לעסקה שתהיה רווחית לשני הצדדים. הוא אינו עסוק בבדיקה מה הצד השני מרוויח ואיך אפשר לצמצם לו את הרווח. כל מה שעניין אותו זה שהוא מרוויח בעסקה וששני הצדדים מרוצים. לשם כך, הוא מוכרח לשלוט במספרים ולהכיר את הנתונים כמו את כפות ידיו.
כמו כן, היה לי חשוב לבחון איך הוא מתנהל עם לקוחותיו ומהו זמן התגובה שלו כאשר זקוקים לו; היה לי חשוב להבין מה מניע אותו ומה גורם לו להסתכל על נדל"ן ככלי, ולא כמטרה.

הרבה יזמים שואפים לבנות מגדלים ענקיים, אך לו היה חשוב להוביל אנשים לראות בנדל"ן עוד כלי בארגז שמייצר להם הכנסה, שעם הזמן תוציא אותם לחופש כלכלי. היתה לו יכולת לראות את התמונה הגדולה, ולא לתת לפרטים הקטנים לעצור את קצב ההתקדמות שלו לעבר היעדים שלו.

כבר מזמן אני יודע שעסקאות עושים קודם כל עם אנשים טובים, ורק לאחר מכן נכנסים לכמה רווחית העסקה, אך כאן קיבלתי "עסקת חבילה" שכללה דמות שאפשר לסמוך עליה כאדם, ביחד עם איש מקצוע מהמדרגה הראשונה.

הסיפור האישי שלו הדהים אותי לא פחות.

איך לבחור מנטור בתחום הנדל"ן?

הוא גדל במשפחה של עולים, שכל חייהם גדלו בפריפריה וכביכול קיבלו נקודת פתיחה בעייתית ביחס לאחרים. אמנם הוא מעיד על עצמו שלא היה חסר לו דבר, אך כבר מגיל צעיר מאד הבין שאם הוא רוצה להשיג יותר, עליו להתאמץ הרבה יותר מאלו שסביבו.

כבר בגיל 15 עבד במלצרות, ועד סיום התארים שלו באוניברסיטה עבד במספר עבודות במקביל. במהלך הדרך הקשה, שכללה שירות צבאי כמפקד ביחידה קרבית, הוא הבין שעליו למנף את הזמן שלו, ולא למכור אותו תמורת כסף, כלומר, להרוויח מהכנסה פסיבית כלשהי, ולא להסתפק בעבודה רגילה תמורת שכר.

לאחר עסקת הנדל"ן הראשונה שלו, עם הון התחלתי של 7500 דולר בלבד, אותם חסך במאמץ רב, שבר את הראש במחשבה כיצד יוכל לייצר עסקאות נוספות ללא הון בכלל!

כבר לאחר כמה חודשים הוא עלה על הנוסחה והבין שבעזרת ידע ומוטיבציה ניתן להיעזר בשותפי כסף (כגון בנקים וחברות ביטוח), ולהגדיל את האחזקה שלו בנכסים, בלי להשקיע את כספו האישי כלל. תוך פחות משנה וחצי מהרגע שעלה על הנוסחה, החזיק בנכסים בשווי של יותר ממיליון דולר!

לסיכום חשוב לי מאוד להזכיר כי ידע הוא כוח – אל תעשו טעויות שאני עשיתי אם תוכלו להימנע מהן.

בספרי 'להתגבר על הפחד ולהרוויח מנדל"ן' תקבלו תמונה מקיפה על הדרכים היצירתיות שעזרו לי לקבל החלטות ולהתגבר על הפחדים הרבים ששיתקו אותי וברובם לא היו מציאותיים אלא סיפורים שסיפרו לי אנשים בסביבתי הקרובה שמעולם לא עשו עסקאות נדל"ן וניסו לגונן עלי אולם בסך הכל העבירו אלי את הפחדים שלהם.

במידה ואתם רוצים להבין תובנות חשובות לגבי השקעות נדל"ן ובעיקר על ההיבטים המקצועיים שגורמים לקבלת ההחלטות שלנו לפסול השקעות עוד לפני שבחנו אותן וראינו בצורה קרה ומחושבת אם הן אכן רווחיות עבורנו – כדאי שתשקיעו שעת קריאה או שעה וחצי בקריאתו של הספר 'להתגבר על הפחד ולהרוויח מנדל"ן'

הספר יסייע לכם להתגבר על הפחדים והחששות שלכם ויאפשר לכם לבצע את הקפיצה הראשונה לתחום ההשקעות עם ביטחון. כמובן שאם אתם מרגישים שאתם זקוקים להכוונה צמודה יותר, ליווי אישי או אפילו צורך בפגישה ממוקדת כדי שתקבלו פידבק לתכנית שלכם, חידוד ודיוקים מהצוות המקצועי שלנו בקבוצת מינוף עסקי, נשמח לתאם לכם פגישה אצלנו במתחם מינוף עסקי ולבחון ביחד אתכם מהם הדברים שיוכלו לסייע לכם להגיע לחופש כלכלי בטווח הזמנים של התכנית שלכם לחופש כלכלי. במידה ואין לכם תכנית כזו ואין לכם מושג מתי תגיעו לחופש כלכלי או איך תעשו זאת, נשמח לשבת ביחד אתכם, לבחון מהי נקודת הפתיחה שלכם, מה אתם מכניסים כיום בחודש מהעסק שלכם, מהשקעות הנדל"ן שלכם, איפה נמצאים הכספים שלכם, לאן אתם שואפים להגיע בטווח של 5 שנים מהיום ולסייע לכם לחדד את הדרך הזו עם המתודה הסדורה שלנו לבניית חופש כלכלי בעזרת יצירת ריבוי מקורות הכנסה. לתיאום פגישה צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

בהצלחה

עמית אופיר

 

אהבתם? שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אנשים שחשובים לך כדי שגם הם יוכלו להגיע לחופש כלכלי

כתבות ומאמרים נוספים
בנושא חופש כלכלי

רבי המכר שיסייעו לכם להתפתח,
להגדיל הכנסות ולבנות חופש כלכלי

קודם
הבא

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

הצטרפו אלי בפייסבוק

On Key

פוסטים נוספים שיעניינו אותך​

הספר כנגד כל הסיכויים

הספר כנגד כל הסיכויים הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק בהצבת

הספר לחשוב בגדול

כחלק מסדרת הספרים בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר מדבר על חשיבה במספרים גדולים, והמצאת דברים גדולים

הספר לחיות את החלום

כחלק מסדרת הספרים בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר חושף את המחירים הגבוהים שאנו נאלצים לשלם עבור

הספר סודות ההצלחה

כחלק מסדרת הספרים בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר חושף את הקשיים בדרך להצלחה ומשתף עם הקוראים

דילוג לתוכן