אודות

הי, נעים להכיר! אני עמית אופיר ואני עוזר לאנשים לקחת שליטה על חייהם ולעשות פריצת דרך אישית, עסקית וכלכלית בעזרת בניית עסק שמכניס למעלה ממיליון שקל בשנה, ריבוי מקורות הכנסה וערוצי הכנסה פאסיבית. 

 

אני הבעלים של חברת 'מינוף עסקי – בונים חופש כלכלי' לייעוץ עסקי, בניית אוטוריטה ומותגים בינלאומיים, יועץ עסקי בכיר ומפתח שיטות התנהלות אפקטיביות לפריצת גבולות, השגת מטרות ויעדים בחיים, בקריירה ובעסקים. אני גם מחברם של יותר מ-100 ספרים ורבי מכר עולמיים רבים. ספריו  נמכרים ביותר מ-30 שפות ברחבי העולם ונמכרו בלמעלה מ-4,000,000 מיליון עותקים, ועוסקים בהתפתחות אישית ועסקית. 

את המומחיות שלי בתחום הייעוץ העסקי החלטתי למקד בעיקר לעסקי ה-ONE MEN SHOW  הבנויים ברובם על בעל העסק עצמו כיוון שהוא זה שצריך להיות אחראי על כל מחלקות העסק השונות הכוללות בין היתר את שיחות המכירה, שיווק העסק, פיתוחו וכמובן גם את מתן השירות עצמו שבדרך כלל גם דורש הרבה זמן. כל אלו בשילוב של חוסר הבנה עסקית גורם לרוב בעלי העסקים הקטנים להיות לא רווחיים, בבלאגן, בחוסר יציבות ובמצב הישרדותי תמידי.

לצערי רוב העסקים הקטנים של נותני השירותים, מתגלגלים רוב ימי חייהם העסקיים ולא מצליחים להכניס יותר מכמה אלפי שקלים בודדים בחודש ובמקרים רבים הם לא מכירים את המספרים שלהם בעסק, לא יודעים כמה הם מכניסים בכל חודש וכמה הם מוציאים, ולכן הם אפילו לא יודעים כלל האם הם במינוס כל חודש או ברווח. בנוסף החודש שלהם עמוס במיליון ואחד משימות, ואין להם תכנית מסודרת ולרוב גם לא יודעים לשווק או למכור את עצמם ומתקיימים רק מלקוחות שמגיעים אליהם מפה לאוזן.

בעל עסק שלא מכניס לפחות מיליון שקל בשנה, מסתכן ונמצא במצב הישרדות תמידי, כיוון שיוקר המחייה מקשה עליו לחיות ברווחה, לחסוך או אפילו לחשוב על בניית חופש כלכלי. 

הדרך שעברתי

אני מלמד רק מתוך ניסיוני האישי

אני אדם מאוד שאפתן ולא חושש מאתגרים ולמרות שלא נולדתי למשפחה עשירה ולא היה לי גב כלכלי – החלטתי שכסף לעולם לא יעצור אותי מלהגשים את כל חלומותיי. עם השנים פיתחתי כישורים רבים וקיבלתי החלטות קשוחות שסייעו לי לבנות לעצמי ולמשפחתי חופש כלכלי.

הנה רק חלק קטן מההישגים שלי בתחום העסקי:

– בתחילת דרכי ציירתי על 500,000 חלוקי נחל אותם מכרתי ביותר מ 2,000 חנויות בישראל

– הוצאתי לאור יותר מ 100 ספרים שנמכרו ביותר מ 4,000,000 מיליון עותקים ביותר מ 30 שפות

– בניתי מערך הפצה הכולל למעלה מ 100,000 חנויות בארץ ובעולם

– הרצאתי בפני למעלה מ 100,000 איש בישראל וברחבי העולם ב 4 יבשות שונות

– מכרתי למעלה מ 100 זיכיונות בתחומים שונים בארץ ובעולם ביניהם זיכיון לחברת דיסני בישראל

– מכרתי למעלה מ 200,000 ספרים לרשת וולמארט בארה"ב

– רכשתי יותר מ 18 נכסי נדל"ן תוך פחות מ 5 שנים ויצרתי כ 18 ערוצי הכנסה שאינם תלויים זה בזה

– ליוויתי מאות בעלי עסקים והובלתי אותם לעשות פריצות דרך שהיו שיא הקריירה שלהם

– הובלתי בעלי עסקים רבים לבנות עסקים שמכניסים למעלה מ 100,000 ש"ח בחודש 

– טיפסתי אל הר האוורסט, שחיתי עם לווייתנים וכרישים, טיפסתי על הרי געש רבים

– למדתי לטפס על עצי קוקוס, להדליק אש מחיכוך עצים, גלישה, צלילה, שחייה וטיפוס 

– למדתי להשיט יאכטות, לימודי אנימציה בבצלאל, לנגן, לבשל, עזרה ראשונה, מנעולנות, והנדי מן

ואני תמיד ממשיך ללמוד עוד ועוד ולהתפתח, לרכוש כישורים חדשים שמאפשרים לי לקחת שליטה בכל סיטואציה.

ההבטחה שלי

תצמחו פי עשר מנקודת הפתיחה שלכם

ההחלטה להוביל אתכם לפסגות הגבוהות ביותר מלווה בהרבה מאוד אחריות ולכן חשוב שתבינו שאני אעשה הכל כדי שתצליחו לבנות עסק שעובד כמו מכונה, המכניס לכם מעל מיליון שקל בשנה או כל יעד אחר שנגדיר.

לשם כך אספק לכם מסגרת אינטנסיבית, יום יומית, וזמינות שאין כמוה בשום מסגרת אחרת של ייעוץ עסקי. בנוסף, אני רוצה להרגיע אתכם אישית כי למעט התשלום עבור תהליך הליווי שלנו אין כמעט שום הוצאה נוספת שתצטרכו להוציא וכל הפוקוס שלנו הוא על כמה כסף תכניסו.

אחד הדברים המדהימים ביותר בתהליך שבניתי זה שאופן התשלום מאפשר ללקוחותינו להיות ברווח כבר מהיום הראשון של התהליך אל מול ההוצאה החודשית ולכן, ההחלטה להצטרף למשפחה של 'מינוף עסקי' היא החלטה שתשנה את חייכם מקצה לקצה ותאפשר לכם תמיד להיות ברווח.

אנחנו מטפחים את הלקוחות שלנו ולכן בנוסף לתהליך הייעוץ, כבר בתחילת התהליך נחתום בינינו גם על הסכם שיתוף פעולה, שיסייע לנו לנצל את הקשרים העסקיים שבנינו לאורך השנים כדי לייצר לכם ולנו כמה שיותר הזדמנויות ליצירת הכנסות נוספות מהפעילות המשותפת שלנו.

כמו כן, ההתחייבות האישית שלי היא לדאוג לכם ולעסק שלכם כאילו היה מדובר בעסק הפרטי שלי. אחת הסיבות שהלקוחות שלנו מגיעים לתוצאות שיא תוך זמן קצר היא שהצוות שלנו מחויב להצלחתם ופעמים רבות אנחנו עושים דברים יצירתיים, כמו להצטרף לפגישות שלהם, למכור עבורם את השירות בפעמים הראשונות, או כל דבר אחר שיסייע להם להצליח.

עכשיו, אחרי שהבטחתי לכם שאעשה הכל כדי להוביל אתכם להצלחה האם אתם מוכנים להתחייב עבור ההצלחה שלכם ולעשות כל מה שנדרש כדי להגיע ליעד?

דילוג לתוכן