שיטת 'סופר-פרימיום' ואיך בעזרתה תוכלו לנהל עסק של מיליון שקל בשנה ואף הרבה יותר מכך

שיטת 'סופר-פרימיום' של עמית אופיר
שיטת 'סופר-פרימיום'
  • בלוג
  • >
  • שיטת 'סופר-פרימיום' ואיך בעזרתה תוכלו לנהל עסק של מיליון שקל בשנה ואף הרבה יותר מכך

איך להפוך את הכישרון שלכם לשירות או מוצר בשווי של עשרות אלפי שקלים

במאמרים הקודמים דיברתי על הקשיים שיש בבניית וניהול עסק שמכניס מיליון ₪ בשנה ועד כמה חשוב להגיע עם רעל בעיניים ולעבוד כל הזמן על החוסן המנטאלי כדי לבנות מיינדסט של מנצחים שלא ניתן להזיז אותנו מהמטרה!

בנוסף הסברתי לכם שקשה מאוד לבנות חופש כלכלי ללא הצוות הנכון וכי בלתי אפשרי כמעט לעשות זאת לבד. גם אין לכך שום הצדקה. במקרה הזה אני מדבר על יועץ עסקי או מסגרת כמו מועדון המיליון אשר יוצרת ומחשלת בעלי עסקים להגיע לסכומי כסף גדולים ולהגיע בצורה מובנית אל היעד ולעסק שמכניס מיליון ₪ בשנה.

במאמר הזה אסביר לכם בכלליות מהי שיטת 'סופר-פרימיום' (שיטת Super Premium לייעוץ עסקי ואימון עסקי) אשר פיתחתי במהלך השנים אשר עזרה לי לבנות עסק של מיליונים ואיך גם אתם תוכלו להיעזר בה כדי להגדיל את ההכנסות שלכם בדרך אל החופש הכלכלי שלכם.
שיטת ‘סופר-פרימיום’ היא גישה עסקית ייחודית שפותחה על ידי אחרי שנים של מכירת מוצרים קטנים של שקלים בודדים עד מאות ואלפי שקלים אשר גרמה לי לעבוד קשה הרבה יותר ממה שיכולתי, אילו מישהו היה לוחש לי באוזן בתחילת הדרך שאני עובד יותר מידי קשה ושאני ממש לא בכיוון הנכון…

שיטת 'סופר-פרימיום' (שיטת Super Premium לייעוץ עסקי ואימון עסקי) עוזרת לי היום להתמקד בדבר שמכניס הכי הרבה כסף לעסק ואלו המוצרים הגדולים. על ידי עבודה ממוקדת אני מצליח כיום לסייע לבעלי עסקים להרים את ההכנסות שלהם מאלפי שקלים בודדים להכנסות שמגיעות לעתים למאות אלפי שקלים בחודש וזאת תוך פרק זמן קצר של מספר חודשים בודדים.
חשוב לי לומר שלא כל אחד מתאים להיות בעל עסק של מיליון שקל בשנה או יותר ובנוסף שיטת 'סופר-פרימיום' אינה מתאימה לכל אחד. היא אמנם מתאימה לכל עסק ולכל נישה אבל כדי להצליח בה צריך להיות מומחים באותו תחום ולהגיע עם בטחון גדול שמה שיש לכם לתת לעולם הוא דבר גדול ומשנה חיים. במידה ואתם בטוחים בכך – אין שום בעיה ואפשר להתקדם אולם במידה ואתם לא בטוחים שאתם הכי טובים במה שאתם עושים או שהשירות שלכם לא מספיק טוב ביחס למתחרים או שאתם חוששים לבקש תמורה הולמת עבור השירות שלכם – יש סבירות גדולה של 100% שהשיטה לא מתאימה לכם וגם ניהול עסק גדול לא מתאים לכם. אז כדאי שתסתפקו בקטן או בינוני ותשאירו לאחרים לשלוט בנישה.
את השיטה 'סופר-פרימיום' (שיטת Super Premium לייעוץ עסקי ואימון עסקי) פיתחתי בשנת 2013 ומאז ליוויתי מאות רבות של בעלי עסקים להגדיל את ההכנסות שלהם, לייצר יציבות כלכלית ועסקים רווחיים, לבנות אוטוריטה בתחומם בארץ ובעולם ולקחת שליטה על חייהם האישיים, העסקיים והפיננסיים, במטרה להגיע לחופש כלכלי, ריבוי מקורות הכנסה וערוצי הכנסה פאסיביים. רק בתקופת הקורונה הגיעו למפתן דלתות חברת מינוף עסקי למעלה מ 2000 בעלי עסקים שרצו ללמוד ליישם את שיטת 'סופר-פרימיום' (שיטת Super Premium לייעוץ עסקי ואימון עסקי) ולבנות עסקים שמכניסים סכומים גדולים – רובם הגדול הבין את השיטה אבל לא התאים לאופי היזמי של השולטים בנישה ולכן בחרנו בקפידה את בעלי העסקים שהראו לנו שהם אכן מומחים גדולים בתחומם וכל מה שהם צריכים זה את המסגרת הנכונה ואת ההכוונה להפוך את הכישרון הרב שלהם להכנסה גבוהה ויציבה.
אותם בעלי עסקים באחוז הגבוה מ 90% עשה את הבלתי יאומן ואני יודע את הסיפורים מאחורי הקלעים ומכיר אותם בעל פה – אנשים שהיו בחובות יצאו מהחובות שלהם והחלו לעשות סכומים שלא יביישו מיליונרים רבים. אחרים רכשו בעזרתי נכסי נדל"ן פעם אחר פעם – בהפרש של חודשים ספורים זה מזה.
והיו גם כאלה שהגיעו לסכומים של 50,000 ₪ בחודש 70,000 ₪ בחודש והסתפקו בכך כיוון שהגיעו למיצוי של העבודה הקשה (ואכן מדובר בעבודה קשה) ועכשיו שהצליחו לבנות מוצרים ושירותים בשווי של עשרות אלפי שקלים פר לקוח החליטו ליהנות מהפוגה קלה ממרוץ העכברים והחליטו שסוף סוף יוכלו גם להשקיע במשפחה שלהם, בחלומות שלהם ובעצמם. אנשים אלו הורידו את העומס שלהם על ידי עבודה עם מספר לקוחות בודדים בחודש אשר הכניסו להם סכומי עתק לכיס.
שיטת 'סופר-פרימיום' (שיטת Super Premium לייעוץ עסקי ואימון עסקי) מבוססת על בניית מוצר פרימיום גדול של אלפי ועשרות אלפי שקלים ובניית סט פעולות מדויק למכירתו באופן שיטתי. בנוסף השיטה משלבת הבנה פיננסית איך ליצור תזרים מזומנים בעסק ובניית צוות נרחב לניהול רווחי ויציב המפעל את העסק ומאפשר לבעל העסק לשבור את משוואת 'הזמן שווה כסף'. במהלך הליווי אנחנו מלמדים את הלקוחות שלנו להיות בעלי עסק מצוינים ולא רק אנשי מקצוע מעולים. בנוסף, אנחנו מלמדים אותם לתת מענה לכל מחלקות העסק כך שיפעל כמו מכונה וגם איך לתמחר ולהעריך את זמן העבודה שלנו כך שכל פעולה שנעשה תהיה מגה-אפקטיבית ותסייע לנו להתקדם לעבר החופש הכלכלי שלנו. לשם כך אנחנו גם מלמדים את כל מה שקשור להשכלה פיננסית ואיך עובדים עם כסף בצורה נכונה כדי שהוא יחליף את העבודה הקשה שאנחנו עושים מזה שנים כך שתוך פחות מחמש שנים נגיע לבניית חופש כלכלי אמיתי, יציב ומרובה בערוצי הכנסה שוטפים ועקביים.

לסיכום, שיטת ‘סופר-פרימיום’ (שיטת Super Premium לייעוץ עסקי ואימון עסקי) מאפשרת לנו להיות בשליטה על רמת ההכנסות שלנו וכמה כסף נוכל לצפות לקבל בסוף החודש. ככל שנהיה חדורי מוטיבציה להגיע להכנסות גבוהות יותר נוכל להפעיל את המכונה שבנינו כדי לעמוד ביעדים. בנוסף, חשוב להבין כי כדי להישאר בטופ עלינו לשאוף להיות מקצוענים ולהשתפר עוד ועוד. זו דרכם של אלופים.

שיטת ‘חופש כלכלי תוך 5 שנים’

שיטת ‘חופש כלכלי תוך 5 שנים’ היא שיטת עבודה ייחודית המבוססת על התוצאות המוכחות והניסיון האישי שלי ושל לקוחות רבים שליוויתי במהלך השנים. אני מאמין שכל אחד יכול להגיע לחופש כלכלי במידה ויתמיד בנחישות ויפעל באופן שיטתי יום יומי לבניית נכסים מניבים וריבוי מקורות הכנסה. שיטת העבודה שיצרתי מבוססת על ידע פיננסי, הבנה עסקית והתפתחות אישית ומנטאלית. השילוב הקטלני הזה, ביחד עם מסגרת הליווי הצמודה, והובלת התהליך על ידי צוות המומחים שבניתי, המנהל את כספי האישי ונכסיי, יסייע לכם לראות שיפור מיום ליום, מחודש לחודש ומשנה לשנה. בדרך זו, תוך מספר שנים בודדות תוכלו להיות בעלים של מספר רב של נכסים בשווי כולל של מיליוני שקלים או דולרים.

בנוסף, במהלך התהליך נתמקד ביצירת ריבוי מקורות הכנסה הנשענים בעיקר על הזמן והכסף של אנשים וגופים אחרים שיעבדו עבורכם. בתהליך הלמידה של השיטה תבינו כיצד חושבים אנשים עשירים ומיום ליום תדברו את שפתם, תחיו חיים מלאי משמעות, תגשימו את עצמכם ותהיו יותר ויותר חופשיים כלכלית. לסיכום, ככל שתהיו פחות ופחות תלויים בכלכלה המקומית ותוכלו ‘לרכב על הגל’ של מה שנמכר ומצליח תוכלו להרוויח כסף 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה כך תהיו יותר חסינים ויציבים בזמני משבר, ויתרה מכך בשלב זה תהיה לכם תכנית פיננסית שרבים חולמים שתהיה להם ומעטים משכילים לבנות כל עוד הם צעירים ונמרצים.

מעבר לכך, תהליך הליווי שלנו בחברת מינוף עסקי הוא ללמד את בעלי העסקים שאנחנו עובדים עימם מהן המחלקות השונות שעליכם לנהל בעסק שלהם. ללא הבנה זו יהיה לכם קשה לאבחן איפה הבעיה או הבעיות נמצאות וללא ידיעה זו יהיה גם קשה למצוא את הפתרון הנכון עבור פריצת הדרך שלכם.
הדבר הבסיסי ביותר זה להבין שבעסק יש 5 מחלקות שחייבות לפעול 24 שעות ביממה והן צריכות לעבוד בסנכרון ממש כמו סרט נע. לצערי רוב העסקים לא ממש יודעים להפעיל את כל המחלקות ולכן המכונה שלהם מקרטעת ולא עובדת כראוי.

על מנת שהעסק שלכם יצליח צריך שכל המחלקות יעבדו בצורה מושלמת:
1. מחלקת התוכן
2. מחלקת השיווק
3. מחלקת המכירות
4. מחלקת שירות הלקוחות
5. מחלקת התכנון והפיתוח

1. במחלקת התוכן (החנות שלנו) נמצאים כל המוצרים והשירותים המוכנים שאנחנו יכולים להציע כרגע ללקוחותינו.

2. אחרי שהמוצר מוכן נעביר אותו למחלקת השיווק, אשר תפקידה לספר לעולם על כך שהמוצר או השירות שלנו מוכנים וזמינים לרכישה. מחלקת השיווק כוללת בתוכה את כל הפרסומים שאנחנו עושים כדי לבשר על ההצעה שלנו.

לאחר שפרסמנו פוסט לדוגמה, לקהל המתאים, יתחילו להגיע תגובות. התגובות מגיעות לרוב מאנשים המתעניינים בשירות או במוצר. למתעניינים אלו אנחנו קוראים בעולם השיווק 'לידים'. כאשר מתעניין כלשהו השאיר פרטים כדי שנציג יחזור אליו עם פרטים נוספים הוא מועבר לטיפול במחלקת המכירות.

 

  1. מחלקת המכירות אחראית לשוחח עם המתעניינים (שיחת מכירה) ולהציע להם את השירות או המוצר. שיחת המכירה מסתיימת בהצלחה רק כאשר הלקוח שילם על המוצר או השירות. מכאן הלקוח עובר לקבלת השירות.

 

  1. מחלקת שירות (תפעול) אחראית לספק ללקוחות המשלמים את המוצרים והשירותים שהם רכשו. מחלקה זו אחראית לשביעות רצונו של הלקוח, וצריכה לדאוג שהוא יהיה מרוצה מהרכישה. במידה והשירות או המוצר לא יהיו טובים הלקוח יתאכזב, ידרוש את כספו בחזרה וגם סביר שיפסיק לקנות בעסק שלכם שוב. לעומת זאת אם יהיה מרוצה הוא יקנה שוב ושוב, ואף ישמח להמליץ ללקוחות נוספים להגיע ולקנות אצלכם גם.

 

  1. מחלקת התכנון והפיתוח אחראית לחשוב ולתכנן את הצעדים הבאים, לשפר את התוצאות, לחדד את המסרים ולפתח מוצרים ושירותים נוספים עבור מחלקת התוכן. לאחר פיתוח של מוצר או שירות חדש, הוא יועבר שוב למחלקת התוכן (החנות).

 

מחזוריות זו מתרחשת שוב ושוב וכך, העסק גדל, מתפתח וממשיך לצמוח באופן מתמיד ובמהלך כל חייו. אם חשבתם שזה מספיק שיש לכם מוצר אחד או שניים בעסק, אני מציע לכם לחשוב שוב. העולם מתקדם בקצב מטורף וכל מי שנותר מאחור ולא מנסה להתקדם, בשלב כזה או אחר יפסיק להיות רלוונטי וייעלם.

לאחר שהבנתם כיצד נראות המחלקות השונות של העסק (על קצה המזלג) בואו נעבור לתכנית עצמה כדי שתבינו מה עוד נדרש כדי לייצר עסק מצליח.

אם גם אתם רוצים להבין יותר לעומק מהי שיטת 'סופר-פרימיום' (שיטת Super Premium לייעוץ עסקי ואימון עסקי) ואיך גם אתם תוכלו לבנות מוצרים בשווי של עשרות אלפי שקלים שיעלו אתכם למסלול המהיר של עולם העסקים אני מזמין אתכם לפנות אלי ואל הצוות שלי באמצעות הודעה ישירה לוואטסאפ האישי שלי כאן – ונשמח לבחון כיצד אתם מתנהלים כיום ולהסביר לכם איך תוכלו להתנהל כאשר העסק שלכם יהיה בנוי על עקרונות שיטת 'סופר-פרימיום' (שיטת Super Premium לייעוץ עסקי ואימון עסקי).

מאחל לכם המון הצלחה ומצפה להכיר אתכם באופן אישי ולהוביל אתכם אל המסלול המהיר לעבר החופש הכלכלי שלכם.

שלכם

עמית אופיר

 

 

אהבתם? שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אנשים שחשובים לך כדי שגם הם יוכלו להגיע לחופש כלכלי

כתבות ומאמרים נוספים
בנושא חופש כלכלי

רבי המכר שיסייעו לכם להתפתח,
להגדיל הכנסות ולבנות חופש כלכלי

קודם
הבא

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

הצטרפו אלי בפייסבוק

On Key

פוסטים נוספים שיעניינו אותך​

תזרים מזומנים לעסק (cash flow)

אם יש לכם עסק בוודאי הבנתם שנושא התזרים של הכסף שלכם בעסק הוא נושא שעליו יקום וייפול העסק. אם יש לכם עסק קטן ואתם עובדים

דילוג לתוכן