אימון עסקי – כך תבנו מיינדסט של מיליונרים בדרך לחופש הכלכלי שלכם

 • בלוג
 • >
 • אימון עסקי – כך תבנו מיינדסט של מיליונרים בדרך לחופש הכלכלי שלכם

מהו אימון עסקי?

אימון עסקי הוא אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לחזק ולאמן כדי לבנות חופש כלכלי ועסקים שמכניסים סכומי כסף גדולים בכל תחום שבו אנחנו רוצים להקים או לנהל עסק. אנשים רבים חושבים שיש תחומים שבהם יש יותר כסף ויותר קל להרוויח בהם ואילו בתחומים אחרים זה בלתי אפשרי. אישית אני לא מאמין בחוכמת ההמונים כיוון שאם נבחן את זה עובדתית רוב האנשים בעולם אינם מיליונרים ואינם מבינים בכסף ולכן אין שום סיבה לקחת עצות מאנשים שלא הצליחו לעשות מה שאנחנו רוצים להצליח בו, כמו שאין שום סיבה ללכת ולהתייעץ עם ההורים שלכם על רכישת נכס נדל"ן במידה ולהם עצמם אין נכסים רבים של נדל"ן. כמובן שזה נוגד את מה שרוב האנשים יעשו כיוון שהם חושבים שלהתייעץ עם המשפחה הקרובה זה הדבר הנכון לעשות, וגם אם לא יתייעצו איתם המשפחה עלולה להיפגע שלא באנו לשאול בעצתם ופחד זה כבר מתחיל לגעת במקומות הקשים ביותר שלנו – הסיפורים הפנימיים.
אימון עסקי בדיוק נוגע בשורש ההרגלים הגרועים שעל פיהם אנחנו פועלים. אימון המחשבה של בעל העסק ואימון צורת ההתנהלות הם הדברים שיהפכו אדם עני לעשיר. תחשבו על כך שהשקעה בעצמכם היא ההשקעה עם התשואה הכי גדולה שתעשו אי פעם. השקעה בעצמנו הולכת איתנו לכל החיים ולכן אימון אישי לבעלי עסקים, או במילים אחרות – אימון עסקי, זו אחת ההחלטות החשובות ביותר שתעשו במידה ואתם רוצים יום אחד להגיע לחופש כלכלי או אם אתם רוצים להכניס סכומים של למעלה ממיליון שקל בשנה ואף יותר.

מהו מיינדסט של מיליונרים ואיך בונים אותו?

מיינדסט (mindset) או בעברית: דפוס חשיבה הוא שם כולל לקבוצת הנחות, שיטות או סממנים שנטמעו עמוק אצל אדם או קבוצה, והתבססו עד כדי כך עד שאותם אנשים מנועים מלהמשיך ולאמץ או לקבל גישות התנהגות, בחירות או כלים שונים. תופעה זו מכונה לעיתים גם "פרדיגמה", ולעיתים קשה לנטרל את השפעותיה על התוצאות שנראה בחיים, בעקבות כך. מיינדסט הוא גם הרגלים מסויימים שיש לנו, אמונות שלמדנו עם השנים לחיות על פיהן, חינוך שקיבלנו מאז ילדותנו וכיוון שמרכיבי האישיות הללו נמצאים איתנו שנים רבות ובצורה עמוקה כל כך של הרגלים וחזרתיות, קשה מאוד לשנות אותם ולהחליף אותן בהרגלים, אמונות, או פעולות ששונות מאלו שהיינו רגילים כל כך לעשות במהלך כל חיינו. ביחד עם זאת שינוי דפוסי חשיבה הוא דבר אפשרי ואחת השיטות לעשות זאת היא יציאה מאזור נוחות הגורמת לנו לפעול מתוך אלתור – דבר המעודד אנשים לשבור דפוסי חשיבה קיימים. אימון מתמיד ביצירת הרגלים חדשים, שינוי הסביבה שלנו לסביבה של אנשים חדשים שחיים על פי סט אמונות, הרגלים וחינוך שונה הוא הכרחי להצלחת התהליך כיוון שמאוד קשה לאדם לשנות את החיים שלו כאשר כל הסובבים אותו נשארים בדיוק כפי שהיו.

המצבים האלו יעמתו את אותו אדם הרוצה להשתנות כמעט בכל סיטואציה בחייו, ולכן הוא יצטרך להיות מאוד חזק נפשית כדי להתגבר על כל הפיתויים לחזור להיות מי שהוא היה – דבר מוכר, שאליו הוא היה רגיל במשך כל כך הרבה שנים ונמצא במרחק נגיעה ממנו.
זה נכון לגבי כל שינוי משמעותי שתרצו לעשות בחייכם. לרזות ולעשות ספורט, לשנות את הרגלי האכילה שלכם, לחזור בתשובה או לחזור בשאלה, להפוך להיות בעל עסק אם הייתם שכירים כל חייכם.
תתארו לעצמכם כמה קשה יהיה לאדם שכיר להישאר בעבודתו בזמן שהוא מקים עסק לראשונה בחייו. כל האנשים שאיתם יוכל להתייעץ בסביבת העבודה שלו הם שכירים ולכן – הם יטילו בו ספקות לגבי המעבר הזה, יעצימו את הפחדים וההיסוסים שלו לגבי זה – ובהזדמנות הראשונה שהוא יחווה קושי רב בעסק, הוא יתחיל להישבר ולשאול את עצמו, האם זה באמת שווה את כל המאמץ והקושי שבהקמת עסק חדש, ואם הוא לא מספיק חזק או שמא הסביבה שלו תמשיך לייצר לו קשיים מנטאליים, בסבירות גדולה מאוד הוא יישבר במהלך התהליך ויוותר על חלומו.
תהליך האימון העסקי לבניית מיינדסט של מיליונרים הוא תהליך מתמשך ואפשר לומר כי הוא הופך לסגנון חיים כיוון שהוא נמצא בכל פעולה שאנחנו עושים בחיי היום יום.

מהן האפשרויות לעשות אימון עסקי כדי לחזק את המיינדסט וללמוד על הרגלים של אנשים עשירים ומצליחים

ישנן דרכים רבות לעשות אימון עסקי ולכן כל אחד יכול להחליט מהי הדרך הנכונה עבורו. לדוגמה ישנם אנשים שעבורם לשמוע פודקאסטים על הצלחה בחיים ובעסקים זה דבר שמסייע להם ודוחף אותם קדימה. אחרים מעדיפים לקרוא ספרים העוסקים בהצלחה ובעסקים ואז הם קוראים ספרים על התפתחות אישית, התפתחות עסקית והתפתחות פיננסית שתמיד מדברים בין היתר על ההיבטים המנטאליים אשר משפיעים על ההצלחה בתחומי החיים השונים. בנוסף יש אנשים שאוהבים ללכת לסדנאות והרצאות העוסקות באימון עסקי והתפתחות אישית והעסקית ויש את אלו שרוכשים הרצאות דיגיטליות או קורסים דיגיטליים אשר עוסקים גם הם בכל התחומים הקשורים להצלחה.
לדעתי הדרך החשובה ביותר, בנוסף לכל אלו היא לפגוש מאמן עסקי ולעבוד איתו באופן אישי על הדברים האישיים שגורמים לכם לקבל תוצאות פחות טובות ממה שאתם שואפים. אימון עסקי לרוב נעשה משבוע לשבוע אולם מהניסיון שלי כבעלים של החברה הגדולה בארץ לבניית חופש כלכלי, מה שעוזר הכי הרבה ללקוחות שלנו להתגבר על הרבה מאוד חסמים והרגלים מעכבים, זה שיש להם מישהו שהם יכולים להתייעץ איתו גם בין הפגישות השבועיות וקבל מענה מיידי לכל בעיה וצורך שעולה ביום יום. תחשבו על סיטואציה שבה עליכם לקבל החלטה חשובה ובמקום לדחות את קבלתה, הייתם יכולים להתייעץ באותו רגע עם המאמן העסקי שלכם. כאשר יש לכם את איש הצוות הנכון שיכול לסייע לכם להתגבר על כל פחד, ולתמוך בכם ברגעים הקשים שלכם, איזה הבדל תראו כמובן גם ברמת התוצאות שתקבלו בחיים ובעסקים שלכם.

למי מתאים אימון עסקי?

לדעתי כל אחד צריך להתאמן ולחזק את המייינדסט שלו. אימון עסקי עם מאמן אישי (קואצ'ר) מתאים לאנשים שרוצים להצליח ומבינים שהנוסחה להצלחה היא לבנות צוות של מומחים שדוחפים ותומכים בנו מכל כיוון ונותנים לנו עוצמה, כלים, דיוקים, תשובות בכל אחד מהתחומים שיעזרו לנו להצליח. אם תחשבו על זה, אימון עסקי דומה לאימון כושר. אתה יכול ללכת למכון הכושר ולהתאמן לבד אולם כאשר יש איתך מישהו שמאתגר אותך, דוחף אותך לקצה היכולת שלך ולא מוותר לך – אתה תראה תוצאות הרבה יותר טובות מאשר שתגיע אליהן אם תפעל בכוחות עצמך. כשאין לנו את הבן אדם הזה שידחוף אותנו ויציב לנו יעדים ומטרות, הסבירות שנוותר לנו ונעשה לעצמנו הנחות מידי פעם, כשאין לנו כוח, מוטיבציה, או תכנית עבודה מסודרת, רוב הסיכויים שבשלב כזה או אחר שלא נגיע להישגים הגבוהים ביותר ומשמעות הדבר היא שנרוויח הרבה פחות כסף, ונבזבז זמן יקר ומשאבים נוספים כגון מוטיבציה, שחיקה, תחושת מסוגלות מופחתת וכדומה. אני ממליץ לכם להגיע לפגישת אימון עסקי ראשונה כדי להבין כיצד אימון עסקי עשוי לשנות את החיים שלכם מקצה לקצה.

 

אימון עסקי יעזור לכם לקחת אחריות על התוצאות שלכם בחיים ובעסק

זה הכי קל להאשים מישהו אחר בתוצאות שלנו בעסק, אולם אלופי עולם אמיתיים דואגים לא להיות מופתעים מדברים שניתן ברוב המקרים לצפות מראש ולהיערך אליהם. הם יודעים לקחת אחריות על התוצאות שלהם ואלו המשפטים שהם אומרים לעצמם יום יום בעסק ובחיים האישיים שלהם.

 • אני אחראי לתוצאות שלי
 • אני לא מאשים את הלקוחות שלי / הספקים שלי
 • אני לא מאשים את העולם
 • אני לא מספר סיפורים ומתרץ תירוצים
 • אני לא בא בטענות לאף אחד מלבדי
 • אני אנסה ואנסה עד שאצליח

באופן אישי אני תמיד משתדל לקחת אחריות על המעשים שלי ועושה מה שצריך ומה שנדרש כדי להצליח, גם אם ציפיתי למשהו מסוים וקיבלתי משהו אחר ממה שהובטח לי.

קבלו דוגמה להרצאה שהסתבכה לי עם נחיתתי בווייטנאם באמצע הלילה נסענו למלון ובדרך נאמר לי שלמחרת (יום שבת), תתקיים פגישת תדרוך עם כל הצוות שעומד לעבוד איתי בהעברת קורס בנושא אחד מספריי, הספר חיפוש מחפש משמעות שתורגם לווייטנאמית. כיוון שהגענו בשעה כל כך מאוחרת היו לי מספר שעות מצומצם לנוח ולמחרת מוקדם בבוקר כבר יצאנו לתדריך. הקורס היה אמור להתחיל ביום ראשון, למחרת.

כשהגענו לבית הספר גיליתי לתדהמתי שבמקום מתקיים כבר ארוע ענק שמתנהל מול מאות מוזמנים שישבו וצפו בלהקת חימום שמחממת אותי. מארגנת הארוע מתקרבת אלי ואומרת לי "ההרצאה שלך מתחילה עוד מספר דקות ועוד מעט מגיעה גם התקשורת לראיין אותך לטלוויזיה הארצית". כדי שתבינו את הפער העצום בהבנה שלי, השאלה הראשונה ששאלתי אותה היתה: מה נושא ההרצאה שאני אמור להעביר? וזאת על מנת שאבין מה עליי לעשות. כן, עד כדי כך זה תפש אותי בהפתעה!

וזה עוד לא היה הסוף להפתעות ולאתגרים שניצבתי מולם באותו היום: התברר שכל הציוד שהוזמן עבורי עבור ההרצאה (ללא ידיעתי) היה ציוד שאינו מתאים לצרכים שלי לניהול ההרצאה ברמה גבוהה. לדוגמה הלוח המחיק שהביאו לי היה בגובה שמתאים לילד נמוך קומה בגיל בית ספר יסודי כך שעל מנת שאוכל לצייר או לכתוב עליו הייתי צריך לשבת או להתכופף.

למזלי היו לי חמש דקות להתאפס על עצמי ולהעביר את אחת ההרצאות הטובות שנתתי! ההכנות הארוכות שעשיתי לפני הגעתי לווייטנאם ושנים של ניסיון לימדו אותי:

 1. לשמור את החומרים שהייתי צריך בדיסק און קי המחובר לצרור המפתחות שלי
 2. חומרים נוספים מגובים תמיד במייל
 3. את החומרים אני מכיר בעל פה וחיי אותם ולכן הצלחתי להעביר אירוע בלתי נשכח עם מספר אלתורים יצירתיים שרק אני ידעתי שקרו וכמובן אף אחד בקהל לא ידע על כך.

כמו כן, לאחר ההרצאה כמובן ישבתי לשיחת תיאום ציפיות משמעותית עם מנהלי האירוע על מנת שדבר כזה לא יקרה בשנית.

יכולתי לצעוק ולכעוס או אפילו לבטל את ההרצאה אולם בחרתי להמשיך את 3 השבועות הבאים שהיו לי עם אותה חברת הפקה ולמצות את החוויה עד תומה. כיצד אתם הייתם מגיבים בסיטואציה?

המסר שלי אליכם הוא שתמיד תהיו אתם מקצוענים ואל תצפו שכל השאר יהיו כמוכם – כי הם לא!

תעבדו בסטנדרטים גבוהים כלפי עצמכם ותמיד תשאפו להפוך כל חוויה שלילית או קשה לרווח נקי עבורכם בו:

 1. התמקצעתם
 2. למדתם לתפקד טוב יותר במצבים קשים
 3. זכיתם לקחת את המקסימום מכל חוויה
 4. למדתם להמשך הדרך מה לעשות, מה לא לעשות ואיך תוכלו לשפר את הפעם הבאה.

הפוקוס הוא פנימי ולא חיצוני

אנחנו תמיד משתנים במהלך תהליכי שינוי, רק חשוב ללמוד מזה את השיעורים הנכונים כדי שתגדלו ותתפתחו במהלך הדרך.

 

אימון עסקי יאפשר לכם להכניס יותר כסף וגם לסייע לכם לעזור לאחרים

תדמיינו לעצמכם שכל בן אדם בעולם יוכל לשלם כסף לכם עבור משהו שתעשו עבורו. סגנון חיים כזה יאפשר לכם לייצר הכנסה בכל זמן ובכל מקום נכון?
ובכן, בכדי שכסף יזרום לכיסכם כל הזמן – כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעזור לאחרים…
נשמע כמו מדע בדיוני? חישבו פעם נוספת:
מסכימים איתי שלכל אחד מאתנו יש אין ספור סוגים של בעיות, צרכים ודברים שהייתם רוצים לעשות או להשיג? ובכן, מה היה קורה אם בכל פעם שהייתם מדברים עם מישהו, הייתם יכולים לעזור לו עם חלק מהבעיות שלו והוא היה מוכן לשלם לנו על העזרה הזו בכסף… כשתבינו את העקרון הזה ותתחילו ליישם אותו בחייכם תבינו שכסף יכול להיכנס לחייכם בכל שעה ובכל סיטואציה.
כשביקרתי באפריקה חייתי בין היתר במשך שלושה חודשים בכפר אפריקאי מקומי במדינה מהממת בשם מוזמביק. אחד הדברים ששמתי אליו לב הוא שחלק מהמשפחות שבכפר פתחו עמדות מכירה של מוצרים שונים בתוך החצרות שלהם. חלק מהמוצרים היו פירות, ירקות, ביצים ולחם.. את חלקם הם אפילו הכינו בעצמם בחצר עצמה, אולם ביחד עם המוצרים האלו הם גם מכרו מים, נייר טואלט, צעצועים וקלפי משחק, תרופות ואפילו מכונת תספורת. כששאלתי את עצמי מדוע הם עושים זאת התחלתי להתחקות אחרי סיבות רבות שייצרו להם יתרונות על פני סופר וחנויות שמכרו את אותם המוצרים בדיוק – רק במרחק רב מהכפר. בכל הזדמנות שהלכתי בכפר ראיתי לקוחות קונים באותן "חנויות משפחתיות". ולא רק זה – הם קנו מהן בכל שעה במהלך היום. החל משעות מוקדמות בבוקר ועד שעות מאוחרות בלילה, בהן נראה היה כאילו הם מוכרים שלל מוצרים אחרים – המתאימים לסוג האנשים שמגיעים אליהם בשעות אלו (מוצרי אלכוהול וכדומה). הם אפילו שמו מוסיקה חזקה וכמה שולחנות פלאסטיק מתקפלים אותם פתחו בלילה כדי לייצר עניין לשבת ולשתות בחצר שלהם, עם השכנים.
תחשבו על זה במהלך כל יום אנחנו מוציאים כסף פעמים רבות, אפילו מבלי לתת לכך חשיבות. אולם ממש כפי שאנחנו עושים זאת, כך מתנהלים גם כל שאר האנשים. אתם מבינים את הסכומים?
כשאתם צמאים אתם משלמים בחנות על שתיה
כשאתם רעבים אתם קונים מצרכים בסופר או משלמים למישהו שיכין לנו אוכל במסעדה
למעשה אנחנו משלמים כל הזמן כסף ולאורך היום אנחנו מוציאים הרבה כסף ומשלמים לכל מיני אנשים על כל מיני סוגים של עזרה.
משלמים על דלק, בגדים, על טיפול, ייעוץ ומה לא…
למה אנחנו עושים את זה?
כי בכל פעם יש לנו בעיה אחרת ואנחנו נעזרים במישהו אחר שיפתור לנו אותה.

אם תתחילו לחשוב על עצמכם כאנשים שפותרים בעיות לאנשים אחרים, תרגישו הרבה יותר חיוניים ותוכלו לתת ערך גבוה לאנשים וכך הם יתחילו לשלם לכם כסף עבור הפתרונות והעזרה שאתם יודעים לספק להם.
וככל שתאמנו את היכולת לתת יותר עזרה – ככה יהיו מוכנים לשלם לכם יותר.
ג'ף בזוס, אחד האנשים העשירים בעולם, הוא הבעלים של החנות הגדולה בעולם – אמזון אשר פשוט עוזרת למיליוני אנשים עם כל הצרכים שלהם. הוא פשוט מיישם מה שאני רושם כאן, אמזון מאפשרת לכם לקנות כל דבר שרק תירצו בחנות אחת, מבלי לצאת מהבית ומבלי שתצטרכו אפילו להוציא את הארנק – על ידי לחיצת כפתור אחת (כיוון שלקוחות אמזון כבר הזינו את פרטי האשראי שלהם בתוך האתר פעם אחת ולכן הם יכולים לרכוש בעזרת לחיצת כפתור אחת בלבד! דבר שמעלה בצורה משמעותית את כמות העסקאות והרכישות שנעשות שם.

כדי שתוכלו להתחיל ליישם את העקרון הזה ולהתחיל להכניס כסף לחייכם, רשמתי לכם כאן את סדר פעולות שיעזור לכם להכניס כסף לחייכם:

 1. תחשבו איזו עזרה אתם יכולים להציע לאנשים?
 2. כל בן אדם שאתם פוגשים – תחשבו אילו בעיות יש להם במהלך היום?
 3. כדי להתאמן על זה – תרשמו רשימה של בעיות שאתם מעריכים שיש ל5 אנשים (בחרו כל בן אדם בעולם שבא לכם לשם התרגיל – השכן שלכם, המוכר בחנות, הגננת, המורה של הילדים שלכם וכו)
 4. לאחר שרשמתם את כל הבעיות שעולות לכם – תשאלו את עצמכם מי יכול לתת את הפתרון
 5. אז יש ליצור מנגנון כלכלי מסודר כך שתקבלו כסף עבור העזרה (אפשרי לקבל כסף מכל אחד מהצדדים, ולפעמים אפילו משני הצדדים)
 6. יש לקיים שיחה עם האדם ולהציע לו את העזרה שחשבתם עליה
 7. במידה ויש עניין ממי שפניתם אליו, יש ליצור את החיבור בינו לבין פותר הבעיה

בשלב זה התשלום עבור העזרה שלכם אמור כבר להתקבל.

 

אימון עסקי יסייע לכם ביצירת הגישה הנכונה להצליח בכל דבר שתעשו בחייכם

פעמים רבות אנחנו נכנסים לפרויקט או משימה עם חששות וספקות ש"אולי זה לא יצליח". כאשר אנחנו ניגשים לפרויקט עם חוסר אמונה, אנחנו פשוט ניגשים עם סיכויי הצלחה נמוכים כל כך, שכנראה ניכשל.

המילה "לנסות" מסמנת לתת המודע שלנו שכנראה שלא נצליח במשימה. חישבו למשל על האמירה "ניסיתי להגיע בזמן", באופן אוטומטי אנחנו מבינים שהאדם לא הגיע לזמן.

כשאנחנו ניגשים לפרויקטים ומשימות עם גישה של "לנסות", אנחנו פשוט מכתיבים מראש את הכישלון שלנו, כיוון שלא רק שאיננו מביאים את המקסימום שלנו לתוך העשייה, אלא אפילו פועלים בצורה מינימאלית, לצאת מידי חובה, כדי להימנע מאכזבות מיותרות כשהכישלון יגיע.

אם אתם רוצים להצליח בדבר מסוים, לדוגמה אם מדובר בפרויקט חדש, משימה קיימת או אפילו מטלה שדחיתם לאורך זמן, עליכם להאמין ב-100% שתצליחו בה!כדי לעשות זאת, השאירו את הספקות מאחור והחליטו שאתם עושים את כל מה שיידרש בכדי להצליח ופתחו גישה שדבר לא יעמוד בדרככם עד שתסיימו את הפעולה בהצלחה!

כשתחליפו את הניסיון והחשש מעשייה למיקוד בהצלחה, התוצאות שתקבלו יהיו בוודאות טובות יותר, מה שיגרום לכם לחזק אפילו יותר את גישת העשייה, וכמו כדור שלג תשיגו יותר ויותר הצלחה בעסק שלכם.

פעמים רבות כשאנחנו רוצים להתחיל לפעול, אנחנו מאמינים בעצמנו ומוכנים לצאת לדרך, ופתאום בשלב מאוחר יותר מגיעות הספקות והחששות שעלולות לערער אותנו ולהוריד לנו את רמת הביטחון.
במהלך תהליך האימון העסקי נעבוד אתכם על שינוי הגישה שלכם לפרויקטים ודברים שאתם רוצים להצליח בהם כך שלא תנסו כדי לראות אם זה עובד ומצליח לכם אלא תגיעו מראש עם בטחון עצמי, מוטיבציה ואמונה מלאה שתצליחו, ואתם תעשו כל מה שצריך כדי שזה יצליח.

אימון עסקי יסייע לכם לשנות את האמונות המגבילות ואת הסיפורים הפנימיים שאתם מספרים לעצמכם אשר גורמים לכם להיכשל פעם אחר פעם

תאמינו או לא, אנחנו הם האיום הכי גדול של עצמנו
כי מי שעוצר אותנו לרוב מלהצליח זה… אנחנו ולא אף אחד אחר!

אנחנו מגיעים עם הרבה:

 • אמונות מגבילות
 • סקפטיות שבאמת נוכל להצליח
 • אמונות תפלות
 • דעות קדומות
 • חשיבה מקובעת
 • חוסר ידע
 • שיפוטיות
 • ביקורתיות
 • ביקורת עצמית

ועוד הרבה דברים נוספים.

בין היתר גם חינוך שקיבלנו במהלך כל חיינו לגבי כסף

שגרם לנו להאמין בדברים שלא מקדמים אותנו ולרוב גורמים לנו לוותר, אפילו עוד לפני שאנחנו בכלל יוצאים לדרך ובכלל מנסים.

אם שמענו את ההורים שלנו אומרים לנו פעם אחר פעם ש:

 • כסף לא גדל על העצים
 • עשירים הם נצלנים ורעים או שהם קמצנים
 • הרווח שלי הוא על חשבונו של מישהו אחר
 • כסף לא קונה אושר
 • מרבה נכסים מרבה דאגות
 • יקר מידי לחיות כאן
 • בשביל כסף צריך לעבוד קשה
 • כסף הוא שורש כל הרוע
 • עדיף להיות עני ומאושר מאשר עשיר ואומלל
 • אולי אחרים יכולים להגיע לחופש כלכלי אבל במקרה שלי זה לא אפשרי
 • לרצות כסף זה תכונה שמעידה על אנוכיות
 • צריך כסף כדי להרוויח כסף
 • כסף זה דבר משחית
 • אני לא מבין בכסף – כל פעם שיש לי קצת ממנו הוא נוזל בין הידיים
 • צריך להסתפק במועט
 • לא מדברים על כסף
 • כסף מעוור את פניהם של צדיקים

אז איך נהפוך יום אחד לאנשים עשירים?

בספרו של רוברט קיוסאקי 'אבא עשיר אבא עני' הוא מדבר על החשיבות הגדולה של מילים. מילים הם כלי עוצמתי אשר יכולה להיות להן השפעה חיובית או הרסנית על חיינו מבלי שנשים לכך לב. אנשים משתמשים במילים הרסניות יום יום כדרך אגב אולם לאורך זמן הן משפיעות ומעצבות את חיינו כמו טיפת מים החוצבת בסלע. הנה כמה מילים ומשפטים נפוצים שאולי אתם משתמשים בהם ויש להישמר מהן ומאחרות בעלי גוון דומה.

דברים שאנחנו אומרים לעצמנו יכולים לפגוע בנו גם אם אנחנו לא מייחסים לכך משמעות. עם הזמן הדברים האלה גורמים לנו להאמין שיש בהם מן האמת.

משפטים שאנחנו אומרים לעצמנו כמו:

 • אני לא מספיק טוב
 • איזה דפוק אני
 • מה יש לי לחדש
 • יש יותר טובים ממני
 • יש הרבה מאוד תחרות בתחום שלי
 • אצלך זה עובד אבל העסק שלי הוא שונה
 • ניסיתי וזה לא עובד
 • אין מצב שזה יעבוד
 • אי אפשר להצליח בזה..
 • כולם עושים… הנחות, כסף שחור וכו'
 • אף אחד לא מוכר במחיר מלא

היו מודעים לשלושה תחומים בהם אנחנו יכולים לצמוח

 • מה שאתם יודעים שאתם יודעים
 • מה שאתם יודעים שאתם לא יודעים
 • מה שאתם לא יודעים שאתם לא יודעים
 • פריצות הדרך הגדולות נעשות במקום שבו אנחנו לא יודעים שאנחנו לא יודעים

אימון עסקי יאפשר לכם להיות האנשים שחלמתם פעם להיות

אסור לנו להתפשר על מי שאנחנו. ובטח, אין שום סיבה להוריד את הסטנדרטים ולוותר על מי שאנחנו יכולים להיות.

בעזרת אימון עסקי ותרגול תחזרו להאמין בעצמכם, תחזקו את הבטחון העצמי שלכם בכך שניתן להגשים חלומות, שזה אפשרי להרוויח את סכומי הכסף שאתם שואפים אליהם, שאתם יכולים ליצור מקורות הכנסה נוספים, שיש לכם ידע וניסיון שאנשים אחרים ירצו ללמוד ויהיו מוכנים לשלם לכם כסף כדי שתלמדו אותם. ככל שתראו יותר ויותר תוצאות בחיים שלכם, הביטחון שלכם יתחזק וצעד אחרי צעד לא תוכלו וכמובן גם לא תירצו להתפשר על חיים בינוניים.

אני מוכרח להודות שזה לא קל, הרבה יותר קל להאשים את כל העולם בצרות שלנו מאשר לקחת אחריות אבל כשאני חושב על האיש שאני היום, אני מתמלא גאווה בדרך שעברתי ובעקרונות שנלחמתי עליהם שהיום הפכו להיות דרך חיים עבורי.

במהלך השנים עבדתי המון האמונות המגבילות שלי, על הפחדים שלי, על החולשות שלי, נקודות התורפה, לקבל את עצמי, לאהוב את עצמי ולפרגן לעצמי על ההצלחות ובעיקר על הכישלונות שהיו בדרך.

אין זה אומר שהמסע שלי נגמר – תמיד יש לנו עוד ועוד דברים שצריך לטפל בהם, כעסים ואכזבות שצצים ועולים, טעויות שאנחנו עושים במהלך הדרך ולא חסרים עוד דברים..

אבל הידיעה שאני עושה כל מה שאני יכול כדי להיות הכי טוב שאני יכול להיות וכי השאיפות שלי מעצמי הן כל כך גבוהות מאפשרות לי ללכת בראש זקוף, לא חייב דבר לאיש, גאה ומאמין בדרכי.

כתיבת ספרים היא אחד הכלים המדהימים ביותר שנחשפתי אליהם במהלך חיי. הכתיבה מסייעת לי בהבנה עמוקה של תהליכים שונים ומשונים שעברתי במהלך חיי ומאפשרת לי לראות את כל אותם רגעים מכוננים, כל אותן הבטחות ונדרים שהבטחתי לעצמי, כל אותם אנשים שלקחו חלק בסיפור חיי, כל אותם מקומות ולעשות לי סדר והבנה איך הגעתי לכאן ולאן אני ממשיך מכאן והלאה.

כאשר אני כותב ספר, זה משפיע רבות על כל תחומי החיים. ראשית זה מספק מאוד ברמה האישית. שנית הכתיבה, ותהליכי השיפור של ארגון התכנים וזיקוק השיטה עוזרים לי להתמקצע, להבין ולחדד דברים מקצועיים שעוזרים לי להשתפר כאיש מקצוע, ולבסוף מאפשרים להרבה אנשים להכיר אותי, ואת שיטות העבודה שאותן אני מציע, וזאת בעזרת מערך הפצה שמאפשר לידע שלי להיות זמין בהמון נקודות מכירה וחנויות.

זו הסיבה שאני ממשיך לכתוב ולהוציא לאור ספרים. במהלך השנים יצרתי למעלה מ 100 ספרים שונים שתורגמו ליותר מ 30 שפות ונמכרים בלמעלה מ 100,000 חנויות ונקודות מכירה שונות בכל העולם. אם גם אתם רוצים לכתוב את הסיפור שלכם ולהוציא אותו לאור, נשמח לסייע לכם לכתוב אותו ולהוציא אותו ואתכם לאור.

אימון עסקי יאפשר לכם להוביל בתחום המקצועי שלכם ולחזק את מעמדכם כאוטוריטה בתחומכם

על מנת שעסק יגדל וישגשג הוא חייב לשאוף תמיד להיות הטוב ביותר בתחומו. לשם כך עליו להיות בעל הסטנדרטים הגבוהים ביותר. בעלי עסקים רבים אינם מפתחים את העסק שלהם במשך זמן רב, אינם מוסיפים מוצרים או שירותים, אינם יוצאים עם מבצעים המתאימים לעונות השנה ולחגים, אינם מתייחסים למה ש"חם" באותו הרגע ולמעשה לא מצליחים או לא מנסים "לקרוא את התמונה היטב.

על מנת להוביל בעל עסק חייב תמיד ללמוד דברים חדשים בתחום שלו, להתמצא בטכנולוגיות החדשות שיוצאות אל השוק, להתעדכן מה נמכר ומה לא ותמיד להיות במרכז ההתרחשות. יותר מכך עסק מוביל יוצר את "הדבר הבא" הוא זה הקובע מה אופנתי מה לא, מה נמכר ומה לא.

התייחסו לעצמיכם כמובילי דעה ובנו לכם אוטוריטה בתחום המקצועי שלכם. כדי להוביל אין זמן לקפוא על השמרים. אתם חייבים להיות תמיד בתנועה וככל שתהיו יותר מהירים מהשאר תקבעו לכם מקום איתן ויציב כמובילי דעת קהל בתחום שלכם.

בנוסף, במידה ואתם מובילים דעת קהל ויש לכם קהילה שעוקבת אחריכם, אתם חייבים להבין כי לכם מחויבות כלפיהם וכי הם סומכים עליהם שתעשו עבורם את עבודת המחקר ותסכמו עבורם את התובנות החשובות. בראייה שלהם אתם המומחים והם רוצים שתספקו להם תובנות ומידע, לאחר שבחנתם אותו וזיהיתם כי הוא יוכל לקדם אותם.

חשוב מאוד שהתוכן שתייצרו יהיה עקבי ורציף על מנת שהקהל שלכם יוכל לסמוך עליכם שאתם שם בשבילם. אם תיעלמו באופן פתאומי אנשים יתחילו לעזוב אתכם כיוון שמישהו אחר נחוש יותר, יתפוש את מקומכם בשרשרת המזון.

אימון עסקי ואפשר לכם להתמודד טוב יותר עם כל סוג של קושי שיופיע בחייכם ובעסק שלכם

הבשורה הקשה שיש לי אליכם זה שזה לא הולך להיות קל

זה הולך להיות קשוח, בעיקר מנטאלית

אתם תרצו לוותר

אתם תשמעו הרבה סירובים

הרבה פעמים תרגישו שאתם לא מספיק טובים

שאין לכם את מה שצריך

שזה לא בשבילכם

 

אבל החיים לא נוצרו כדי לעשות לנו את הדרך קלה

בטבע בעלי החיים נמצאים על גבול ההיכחדות בכל פעם מחדש

הם נודדים אלפי קילומטרים בתנאי מזג אוויר קיצוני

מנסים להוליד את הדור הבא ואם אתם צופים בערוצים כמו הנשיונל ג'יאוגרפיק

אתם מבינים שהסטטיסטיקה של הצלחה היא אפסית

מתוך 1000 ביצים אולי 2-3 יזכו להגיע לבגרות

אלו המספרים

אבל החדשות הטובות הן שכשאתם מבינים את המספרים שלכם ואת הסטטיסטיקות שלכם

אתם מפסיקים לשמוע את רעשי הרקע ואת כל הלא – ואתם מתחילים לשמוע רק את אלו שאומרים כן

ואז אתם מבינים שכל השאר ממש לא מעניינים

ושם זה רגע מכונן כי מאותו רגע אתם תשמעו רק כן!

 

לפני כמה שנים ניסיתי להדליק אש על ידי חיכוך עצים

סרטון שראיתי ב YouTube ארך 2-3 דקות עד שהוא הצליח להדליק את העצים ויצר מדורה

לי זה לקח 4 חודשים ועשרה ימים

ולא היה יום אחד שלא חזרתי הביתה מתוסכל ורציתי לוותר

נפצעתי במהלך הניסיונות, נחנקתי ובעיקר הרגשתי מתוסכל ולא הבנתי מה אני עושה לא נכון

הסט היה נראה  אותו דבר

אבל מהרגע שהבנתי את הפרטים הקטנים שגרמו לזה לקרות

זה היה רגע כזה, מכונן שממנו אי אפשר לחזור אחורה!

המסר שלי אליכם הוא שתזכרו שגם אם ניסיתם אלף פעם והדבר לא עבד, אתם קרובים יותר כעת לפיצוח השיטה שכן תעבוד וברגע שזה יקרה, זה יהיה עבורכם רגע מכונן לכל החיים, אז אל תוותרו והתמידו עד שתגיעו לקו הסיום! זה מה שאלופים עושים.

אימון עסקי יאפשר לכם להתקדם בתחנות קטנות ולראות את ההצלחה נבנית מצעד לצעד

כדי להגיע לתוצאות גדולות יש צורך להפנים כי הן קורות בזכות צעדים קטנים. כל פרויקט מורכב מאינספור משימות ולרוב ההתקדמות היא סזיפית ולא מורגשת. על מנת לראות אותה אנחנו צריכים להרים את הראש, לקבוע אבני דרך ושלבים שיסמנו את הדרך עם הצלחות קטנות.

כסף קטן עם הזמן הופך לכסף גדול

רוב האנשים חושבים שרק עם כסף גדול הם יכולים לעשות כסף ולקנות נדל"ן ולכן הם מבטלים בראש את האפשרות להגיע בכלל למצב שיש להם כסף גדול. כסף קטן הם לא מעריכים ולכן הם מבזבזים אותו, ובטח שלא שמים אותו במקומות שבהם הוא יכול לעבוד עבורם.

במהלך הטיפוס של לעבר הר אוורסט היו רגעי שבירה רבים. בשלב מסוים שמתי לב כי ברוב הזמן ראשי רוכן קדימה והמבט שלי מביט מטה אל עבר המדרגה הבאה שאני מטפס או יורד. כאשר שמתי לכך לב והרמתי את המבט שמתי לב לנוף שסביבי, לגובה הרב, לאנשים שסביבי, לבעלי החיים וכל מה שסבב אותי. ברגעים אלו הצלחתי להעריך הרבה יותר את ההתקדמות שעשיתי וזה חיזק אותי ורומם את רוחי. זה היה לקח לחיים. עלינו לקחת לעצמנו את הרגעים להתבונן על ההתקדמות שלנו , להעריך אותה ולחגוג את הניצחונות הקטנים שבדרך.

גם כתיבת ספר לא חייבת להיות ביום אחד. אחד מתכנן לשבת בסופ"ש ולכתוב 30 עמודים במשך כל היום אבל קשה לו להגיע למצב שיש לו יום שלם אז בכל פעם שיש לו חצי יום הוא אומר אבל זה לא יאפשר לי לכתוב 30 עמודים ולכן מחכה להזדמנות הבאה.

כמה סיפורים ודוגמאות להמחשה

 • מי אתם חושבים תופש יותר גלים –זה שמחכה לגל גדול או זה שגולש על כל הגלים שהוא מצליח
 • מי מגיע יותר מהר לדעתכם?–זה שלוקח רק טרמפ שמגיע עד לנקודת היעד או זה שלוקח כל טרמפ שמקדם אותו לתחנה הבאה?

אימון עסקי יאפשר לכם להגדיל את הוודאות שלכם בהצלחה שלכם

כולנו היינו רוצים לקבל התחייבות להצלחה של העסק שלנו. כמובן שדבר זה אינו יכול להתקיים במציאות, אולם כבעלי עסק אנחנו חייבים לפעול מתוך אמונה זו שאכן נצליח. למרבה המזל ישנן מיומנויות רבות שתוכלו לרכוש אשר יגדילו את סיכויי ההצלחה וימזערו את הסיכונים שבדרך.

פעמים רבות אנשים פועלים מתוך חוסר החלטיות ופחד. דבר זה גורם להם לוותר על הדרך ברגע הראשון שמופיעים קשיים. כך לדוגמה יכול להיות שתשקיעו בקמפיין פרסומי כלשהו אולם הוא לא יניב את התוצאות ששאפתם אליהן והאינסטינקט הראשוני שלכם יהיה לוותר עליו ולהפסיקו באופן מידי. במקום לעשות זאת ולומר לעצמכם שערוץ פרסום זה אינו עובד כלל, נסו דווקא לאמץ גישה שונה ולמצוא את הדרכים לשיפור איכות הקמפיין עד שתשיגו את התוצאה הרצויה.

הצלחה משיגים לאורך זמן ובעזרת התמדה. בעלי עסק משגשג הם אלו המוצאים פתרונות ומשיגים תוצאות במקום שבו רוב האנשים מוותרים ומתייאשים.

ככל שתכירו את היכולות שלכם, את העסק שלכם וככל שתצברו ניסיון יהיה לכם קל יותר לראות את הוודאות מאשר את חוסר הוודאות ויהיה לכם קל יותר לפעול מתוך אמונה בעצמכם ובעסק שלכם. אם אתם לא תאמינו בעצמכם יהיה לכם קשה וגם לא הוגן למצוא אנשים אחרים שיאמינו בכם במקומכם. מאידך, כאשר תמצאו את אותה אמונה בעצמכם ובמה שאתם מייצגים יהיה לכם הרבה יותר קל לרתום אחרים ולקחת חלק בקידום העסק והחזון שלכם.

אימון עסקי לבניית מיינדסט של מיליונרים ילמד אתכם לחשוב ולהתנהל אחרת וילמד אתכם ליצור מקורות הכנסה נוספים ונכסים מניבים

מהו נכס מניב?

מקור שמייצר לנו הכנסה נוספת, רצוי על בסיס קבוע אשר אינו דורש מאתנו עבודה שעתית.

ישנם נכסים שנעבוד על הכנתם פעם אחת והם ייצרו לנו הכנסה קבועה במשך זמן רב.

ישנם נכסים שישרתו אותנו כמו מנגנונים אשר יהיו מוכנים להפעלה בהזדמנות הנכונה.

 

אלו נכסים מניבים תוכלו לייצר בעזרתנו כבר היום?

ספרים, קורסים דיגיטליים, נכסי נדל"ן, הקמת עסקים שאינם מבוססים על הזמן שלכם, מתן הלוואות שהכסף שלכם ייצר לכם תשואה ולמעשה תתחילו להתנהל כמו בנק, תוכניות שותפים, ניצול הגג שלכם ליצירת חשמל בעזרת פאנלים סולאריים ועוד…

ברגע שתתחילו לחשוב כמו מיליונרים תיראו שתוכלו לייצר הכנסה נוספת בשלל דרכים.

אימון עסקי יאפשר לכם לחשוב במספרים גדולים כמו שמיליונרים עושים

כמו שהסברתי קודם – הרבה מאוד מהמעצורים שיש לנו להצליח נובעים מתודעה נמוכה לגבי מה אפשרי עבורנו. אולי כי נכשלנו בעבר, אולי כי אנשים בסביבה שלנו לא מצליחים מספיק וזה גורם לנו לפקפק במה אפשרי ומה לא.

אומרים שאנחנו הממוצע של 5 אנשים שמקיפים אותנו

אז אם אתם רוצים להצליח אתם חייבים להתחיל להתחכך עם אנשים מצליחים יותר מכם.

אם התודעה העסקית שלנו נמוכה והערך העצמי שלנו גם הוא לא בשמיים, האפשרות על להגיע ל 100,000 שח בחודש או לקנות נכס נדלן פעם בשנה או אפילו כל כמה חודשים יכולים להישמע לנו הזויים ודמיוניים עד כדי כך שהרבה פעמים זה מרתיע אותנו ונראה לנו שזה לא אמיתי ולא אפשרי ואפילו To good to be true

זה המקום שהתודעה שלנו מגיעה לתקרה שלה

אני רוצה שתשאלו את עצמכם אם אתם מאמינים בעצמכם שאתם יכולים להגיע ל 100,000 שח בחודש

ואם התשובה שלכם היא שאתם לא יכולים וזה נשמע לכם גבוה מידי אז חפשו את המספר הכי קרוב לשם, שהוא מספיק גדול מצד אחד אבל אתם מצליחים לראות אתכם משיגים אותו. חשוב שהיעד שלכם יהיה משהו שהיום אתם לא מסוגלים להגיע אליו היום אחרת זה יהיה קל מידי

כשתגיעו ליעד הזה אתם גם תהיו מרוצים מעצמכם וגם תצליחו להוכיח לעצמכם שיש אפשרות להגיע רחוק יותר וברגע שתצליחו פעם אחת ייפרץ מחסום תודעתי חשוב של מה אתם מסוגלים ומה אפשרי עבורכם

משם לא תוכלו לחזור לאחור! זה רגע מכונן!

כשתבינו שעסק יכול להתנהל כמו מכונה וכל יום יכולות להיות מכירות של אלפי שקלים והכסף פשוט מגיע לחשבון הבנק שלכם בצורה אוטומטית מבלי שתשקיעו כל כך הרבה זמן עבודה באופן אישי שלכם או שתדעו איך למכור מוצרים בשווי של עשרות אלפי שקלים ואפילו מאות אלפי שקלים כל החיים שלכם ישתנו.

לכן כבר היום אני רוצה שתתחילו לחשוב על מספרים גדולים יותר ממה שהיו לכם עד היום ולשם כך, שימו לכם בראש יעדים משמעותיים שאם תשיגו אותם, חייכם ישתנו.

הדרך להגיע ליעדים האלו אפשרית כאשר תהיה לכם שיטה ברורה, נהלים מסודרים וצוות מיומן שעוזר לכם להגיע אליהם.

עכשיו זה הזמן שלכם לעשות את פריצת הדרך שלכם!

 

אימון עסקי לבניית מיינדסט של מיליונרים יאפשר לכם לעשות טוב ולחיות חיים מלאי משמעות

אני רוצה להאמין שכל אחד ואחת מכם פתחו את העסק מתוך כוונות טובות. עבורי בניית עסק של מיליון שקל בשנה נועד כדי שיהיו לי יותר אפשרויות לעשות טוב. כחלק מהשליחות שלי אני רוצה לתת לכם מספר רעיונות איך תוכלו להפוך את העולם הזה לעולם טוב יותר ובו זמנית ליהנות מחיים מלאים במשמעות

 

הנה כמה מטרות נעלות לדוגמה שיתנו לחיים שלכם הרבה מאוד משמעות

 • לפרנס כמה שיותר אנשים ומשפחות. ברמה האישית שלי אני עוזר להגדיל את ההכנסות של מאות אנשים שאיתם אני עובד בחברה.
 • לבנות לעסק אג'נדה חברתית כך שבכל פעם שרוכשים מוצר / שירות שלכם תוכלו לקנות משהו / או לתרום את הכסף למטרה נעלה. ברמה האישית שלי, בכל פעם שיוצא לאור ספר חדש בהוצאת רב מכר, אני תורם חלק מהכסף הזה לנטיעת עצים.
 • בנסיעות שלי בעולם אני מתחכך כמה שיותר עם האוכלוסייה המקומית ומדבר איתם, לומד מהם, שואל שאלות והדבר הזה מאפשר לי לגדול באינספור כיוונים, להתפתח ברמה האישית, לחזק שרירים שונים ומשונים כמו ידע כללי, בישול, שפות, כישורים שונים, חוויות רבות, קשרים חברתיים והזדמנויות בלי סוף

כסף עבורי מאפשר לי לחקור ולממש את היצירתיות שבי

כחלק מהפעילות שלי בניתי ושילבתי תשוקות רבות שלי בשירותים שהפכו את העסק שלי לעסק ייחודי

בין הפעילויות בניתי טיולי העצמה וטיולי התנדבות בכל העולם – טיולים בהם אנחנו משלבים business and pleasure ביחד, לומדים ומתפתחים בכל תחומי החיים תוך חוויה בלתי נשכחת ביעדים אקזוטיים.

כתוצאה מהטיולים הללו אנשים יכולים לכתוב ספרים ולשתף עוד ועוד אנשים בתובנות שלהם כך שהשמועה גדלה ומתעצמת וזוהי שליחות אמיתית.

בנוסף במהלך נסיעותיי סיפקתי שירותי ייעוץ לעסקים כושלים במדינות עולם שלישי, ייעצתי לממשלות, שיגררתי ארצות, ויצרתי זרימה של לקוחות לעסקים שהתאהבתי בהם ויצרתי איתם שיתוף פעולה.

אימון עסקי יאפשר לכם להגיע לתוצאות מהר יותר ולשפר תוך כדי תנועה במקום לחוות תקיעות עקב פרפקציוניזם

כמו שהסברתי קודם – מהירות היא שם המשחק.

אם לא הייתם מהירים מספיק מישהו כבר הגשים את החלום שלכם לפניכם, פיתח את ההמצאה שאתם חשבתם עליה.

אם לא הייתם מהירים מספיק בסגירת העסקה היא תידחה לחודש הבא ואולי אף תתפספס ולא תיקרה ובסוף החודש תגלו שוב שלא הכנסתם מספיק כסף כדי לשלם את כל החשבונות.

מס הכנסה ותשלומי חשבונות לעולם לא מתעכבים – הם עובדים כמו שעון. כדי לתת פייט לחיים ולחיות כמו מיליונרים עליכם להיות לפחות מהירים כמוהם.

אנשים איטיים יישארו מאחור ואנשים מהירים יעקפו אותם וישאירו להם אבק.

זה בסדר גמור לעבוד עם סטנדרטים גבוהים ולשאוף למצוינות אולם ישנו שלב שצריך לשחרר כיוון ששום דבר הוא לא מושלם וכל דבר שניצור מגיע גם עם חסרונות ועל חשבון משהו אחר.

זה מובן מאליו שכולנו היינו רוצים ליצור משהו מושלם אבל אם נשקיע בו מה שצריך כדי שהוא יהיה מושלם הוא לעולם לא יעזור לאיש כיוון שסביר שלא יהיה מי שישתמש בו כי אחרת הוא יהיה לנו הפסדי. יצירה של משהו מושלם דורשת השקעה עצומה של זמן, כסף ומשאבים רבים ולכן שלמות היא לא דבר כלכלי.

אז איך בכל זאת אנחנו יכולים ליצור משהו שהוא מספיק טוב ונותן המון ערך לצד השני ובו זמנית גם כלכלי עבורנו?

צורת העבודה שלנו צריכה להיות לשפר תוך כדי הליכה.

בדרך הזו אנחנו לומדים לתקן ולשפר את הדברים מתוך פידבקים שנקבל, אולם משלב לשלב אנחנו תמיד נהיה רווחיים וזה מה שיאפשר לנו לבנות את המותג שלנו. אם נחכה שיהיה לנו כסף כדי להשקיע במשהו ובמקום חודש זה ייקח לנו שנתיים אז בזבזנו שנתיים על המתנה ובזמן הזה יכולנו להתקדם פי כמה וכמה.

 

אני עובד על פי שפותח על ידי וולט דיסני

במשך שנים שאלתי את עצמי כיצד האדם שהייתי רוצה להיות היה עושה את מה שאני עומד לעשות וניסיתי לפעול בהתאם לתשובה שקיבלתי. אחד האנשים שממנו שאבתי השראה רבה היה וולט דיסני.

על פי מודל שלו כל תהליך קבלת החלטות של יצירת מוצר חדש, פארק חדש או רעיון עסקי עבר דרך שלושה חדרים:

 1. חדרו של החולם–בחדר זה עבדו אנשים בעלי מעוף ותפקידם היה לחלום הכי גבוה שאפשר וליצור את הפנטזיה הגדולה ביותר שיכלו עבור המוצר, הפרויקט או הרעיון העסקי החדש. לאחר שכתבו את כל הפנטזיות שלהם לגבי אותו רעיון העבירו את הרשמים לחדר השני.
 2. חדר הביצוע!–בחדר זה עבדו אנשים וצוותים על הפיכת הפנטזיה למציאות. תפקידם היה לבנות תכנית ריאלית ליישום התכנית. ומשם נלקחה התכנית אל החדר השלישי.
 3. חדר המבקר– בחדר זה היו אנשים שתפקידם היה לבקר את התכנית, להחליט אם יש לה פוטנציאל להצלחה ואם כן, מהן הבעיות שעלולות להיווצר.

 

כעת כשאתה רוצה להשיג דבר מה או ליצור רעיון חדש תוכל לבחון אותו על פי שלושת השלבים של דיסני ולראות כמה רחוק תהיה מוכן לחלום, כיצד ליישם אותו ואיך לבקר את הרעיון, לצפות בעיות אפשריות ולהצליח להימנע מהן.

אימון עסקי יאפשר לכם למקסם את המשאבים הקיימים והזמינים שיש לכם כדי לייצר מהם הכנסה נוספת בדרך לחופש הכלכלי שלכם

בעלי עסקים רבים לא מנצלים את המשאבים הקיימים שלהם בעסק ולכן רואים תוצאות חלקיות. לרוב זה קורה כיוון שהם נוטים לפנות אל הפתרון הנוח עבורם מבלי לבדוק מהם צרכי העסק. כך לדוגמה הם נמנעים משיווק ומכירות של מוצרים קיימים ובוחרים ליצור מוצרים נוספים, רק כדי להימנע ולברוח מהשיווק שהם פחות אוהבים לעשות.

כך הם לפחות מרגישים שהם נמצאים בעשייה ומרגישים פחות רע עם עצמם, אולם בדרך זו הם בורחים מהבעיה והעסק שלהם ממשיך לחוות מצוקה וחוסר במכירות.

סימפטום נוסף של בעלי עסקים מדשדשים הוא שבמקום לפעול וליישם את הידע שכבר יש להם הם ממשיכים ללמוד עוד ועוד, רוכשים עוד קורסים, מגיעים לעוד הרצאות וסדנאות רק כדי להתמקצע עוד ועוד ולהישאר 'סטודנטים נצחיים'.

גם זו כמובן בריחה מהבעיה האמיתית שעלולה לנבוע מפחד מנושא השיווק, החשיפה שלהם, פחד לתת שירות, פחד מהפידבק שיקבלו ברגע שיתחילו לשווק ולמכור את המוצר או השירות שלהם ופחדים נוספים.

תמיד תשאלו את עצמכם איך תוכלו להפיק יותר מהמשאבים הקיימים אצלכם בעסק: עובד מבוזבז שיכול לייצר עבודה נוספת, רשימת לקוחות קיימים שניתן להציע להם מוצר נוסף.

תתפלאו לגלות כמה תוכלו להרוויח מהמשאבים הקיימים שלכם, בלי להוציא אפילו שקל נוסף. על מנת להתנהל היטב בעסק שלכם אתם חייבים להכיר אותו על בוריו ולזכור שיצירתיות היא שם המשחק!

 • דירה שיש לכם שאפשר למחזר את המשכנתא ולחלץ כסף
 • מוצר זמין לכם
 • שיתוף פעולה כבוי
 • רשימת תפוצה ישנה
 • לקוחות קיימים
 • נכס להשכרה
 • כשרון שאפשר להרוויח ממנו
 • ועוד

אימון עסקי לחופש כלכלי יעזור לכם להתמקד ביצירת הכנסה ובניית החופש הכלכלי שלכם

אחת הבעיות הגדולות של בעלי עסקים ויזמים זה שהם לא מצליחים להיות ממוקדים ונוטים להתפזר על מספר רב של פרויקטים או משימות. הבעיה הגדולה שזה וצר אצלם תסכול רב כיוון שהם לא מצליחים ליהנות מפירות ההצלחה שלהם כיוון שבכל פרויקט הם מצליחים להתקדם רק מעט.

אם היו מפנים את כל תשומת הלב לדבר אחד היו מקבלים תוצאות פי כמה וכמה יותר טובות אבל הרבה אנשים מנסים לבלוע את כל העולם, כולל אותי בתוכם ואנחנו מנסים להשתלט על מספר רב של תחומים, או פרויקטים וכל אחד מהם גובה מאתנו מחיר יקר.

מיקוד זו מילת המפתח להצלחה שלכם ואם רק תצליחו להתמקד, התוצאות שתקבלו יהיו חסרות תקדים.

אני אישית אוהב להתפרס על הרבה תחומים ולכן גם אני צריך מישהו שימקד אותי ויסייע לי לחזור למיקוד בכל פעם אני מתפזר אבל כשאני שם את הפוקוס רק על דבר אחד ומגיע למיקוד שיא – אי אפשר לעצור אותי ואני כמו קרן לייזר – מסוגל לחתוך אפילו מתכת.

אצלי על השולחן יש מספר פרויקטים אבל לכל אחד מהם יש לוחות זמנים מסודרים שבהם אני מתקדם וככל שאני יכול אני מצמצם את כמות השירותים הגדולה שיש ביכולתי להציע ללקוחות וממקד אותם למספר שירותים אחד.

תבינו ברגע שיהיה לכם תסריט שיחה אחד לעומת תסריטים מרובים אתם תהיו סופר מקצועיים בשיחה הזו ותמכרו גם תהליכים של עשרות אלפי שקלים כאילו מדובר ברכישה של בקבוק מים ב5 שקלים.

אני רוצה שתתמקדו בשירות אחד, בתסריט שיחה אחד, במשפך שיווקי אחד, בסוג קהל אחד.

כשתהיו מקצוענים בזה, תוכלו להתחיל לבנות את המכונה הבאה. אבל עד שזה לא עסק של מיליון שקל בשנה – תישארו ממוקדים רק בזה!

אני יודע שזה קשה אבל כשתראו את התוצאות לא תאמינו כמה טיפ זה הוא קטלני עבור ההכנסות שלכם.

הנה כמה טיפים

 • תתעסקו רק במה שאתם צריכים
 • תבנו מכונה אחת היטב ורק אז תתקדמו לבנות את הדבר הבא
 • התרחבו בהדרגה, ורק לצורך
 • תעבדו רק בצורה שיטתית

רוב האנשים נשענים על מקור פרנסה אחד וזו טעות קריטית שגורמת לרבים מהם לקרוס בשלב כזה או אחר.

כל דבר לא רצוי ולא צפוי שקורה עלול למוטט את המערכת שלהם

 • פיטורים מהעבודה
 • משבר כלכלי
 • מחלה
 • חופשה שבקושי אפשר לצאת אליה

במהלך התהליך אני רוצה ללמד אתכם לחשוב אחרת. אני רוצה לסייע לכם לייצר חשביה הממוקדת כל הזמן ביצירה של נכסים וריבוי מקורות הכנסה.

תארו לעצמכם שיהיו לכם 10 מקורות הכנסה זמינים המייצרים לכם כסף ומאפשרים לכם להרוויח כסף בהתאם לצורך שלכם. זה יהיה כמו ברז שתוכלו להפעיל ולהגביר ככל שתרצו. חשוב שתבינו שלדעת איך להרוויח כסף זה שריר וככל שתתאמנו עליו הוא יגדל ויתחזק

אילו סוגים של נכסים נוכל ליצור שיכולים להכניס לנו כסף

 1. מוצרים שאנחנו יכולים למכור
 2. הסכמים עם נותני שירותים על עמלות גבוהות
 3. כישרונות שלנו שאפשר לעשות מהם כסף
 4. הלוואות לאנשים
 5. שוק ההון
 6. נדל"ן– נכסים להשכרה
 7. נדלן – השבחה
 8. נדל"ן קניה, השבחה ומכירה
 9. חשמל
 10. נכס דיגיטלי (ספר / מוצר / קורס / אתר מצליח – מכירת פרסומות / דורש הרשמה ודמי חברות
 11. תמונות, עיצובים, ציורים. מוסיקה
 12. קמפיין שיווק – מכירת לידים
 13. ספר פיזי
 14. יצירת מוצר תוכנה – מכירה / דמי מנוי חודשיים
 15. מסחר אלקטרוני באינטרנט – ניהול חנות סחר
 16. ידע
 17. אוטוריטה – המלצה על דברים כמומחים בתחומכם
 18. השקעות בעסקים

אימון עסקי, אצלנו בחרת מינוף עסקי ילמד אתכם איך עושים עסקים טובים שבנויים על מודל הוגנות עסקית שבו כולם מרוויחים

אנחנו מלמדים בעלי עסקים לחשוב איך כל מי שעושה איתם עסקים מרוויח (WIN WIN WIN)

הגישה שלי לחיים ולעסקים היא תמיד לחשוב מהזווית של כל הצדדים. כשאנחנו עושים עסקה חשוב שכל הצדדים ירוויחו ממנה ולכן חשוב להבין איך כל צד חושב ומה חשוב לו ולאחר שאנחנו מבינים את זה, אז להציע הצעה הוגנת כך שכל הצדדים יצאו בתחושה טובה.

הנה כמה נקודות חשובות שאני נוקט בהן בעסקים

 • מחיר קבוע– לא התנהל כמו שוק. ביחד עם זאת להיות גמיש מחשבתית כדי להתאים את השירות בהתאם לצורך ובמידה ויש שינוי במוצר / שירות – לתמחר זאת בהתאם.
 • בשיתוף פעולה חשוב לי לשמור על העקרונות הבאים:
  • המחיר לא יהיה יותר גבוה בעת הפניה (הרווח של הלקוח)
  • העמלה תגיע מתוך המחיר כעמלת שיווק (רווח של המפנה ורווח של נותן השירות)
  • הלקוח יקבל תנאים מועדפים עקב ההפניה דרך צד מסוים (ערך עבור הלקוח וגם עבור המפנה)
  • שקיפות – הסכמי שיתוף פעולה שאני עושה –הכל נעשה בשקיפות מלאה
 • הדדיות – כל מה שאני דורש אני גם מקבל – הסכמים דו סטריים
 • יושרה– לא ללכת מאחורי הגב של מישהו, לא לגנוב לקוחות, לא לעשות דברים שאינם הגונים.
 • ציונות – משתדל לרכוש מוצרים ושירותים מישראל (טרובדור– ייצור של מאות מוצרים רק בישראל)
 • עשייה חברתית, הפרשה לפרויקטים טובים, תרומות,
 • גמישות מחשבתית בסגירת תנאי התשלום בצורה יוצאת דופן ביחס לעסקים אחרים.
  • לתת הנחה על מזומן
  • פריסת תשלומים נוחה
  • מציאת פתרונות מימון
  • חשיבה על הצרכים של הלקוח ואיך הוא ירוויח הכי הרבה מהעסקה תוך שיקוף הדברים בפניו.
 • אינטגריטי– אם לקוח לא מתאים לי ואני לא יכול לעזור לו – לומר לו זאת בצורה ישירה

ביחד עם זאת אני כן ארצה לסייע לו להגיע לאיש המקצוע הנכון וגם להרוויח מכך כסף מהעמלה. לשם כך אני אבנה מבעוד מועד את שיתוף הפעולה וההסכם עם מספר קולגות / מתחרים שלי שאני סומך עליהם שהם עושים עבודה טובה בתחומם. (לדוגמה יועץ עסקי שעובד עם חנויות, מסעדות וכדומה)

 • לשלם קודם– לא חייב לאף אחד. לעולם לא אבטל תשלום גם אם נקלעתי לצרות – תמיד אעשה את כל מה שאני יודע כדי לעמוד בהתחייבות שלי אל מול הצד השני. כך שיוכל לסמוך עליי.
 • לעמוד במילה שלך– אם הבטחת משהו – יש לכך הרבה יותר משמעות בעיני מאשר ההפסד הכספי

אימון עסקי אצלנו בחברת מינוף עסקי ילמד אתכם להיות מיליונרים טובים, שתורמים לעולם ועושים טוב לכולם

אנשים עשירים נתפשים לעתים כאנשים רעים, קמצנים ונצלנים אולם במציאות זה בדיוק הפוך כיוון שאנשים עשירים יכולים להשפיע ולעשות דברים נפלאים עם כספם וזו השליחות שלי ללמד אתכם איך להיות אנשים עשירים באנושיות שלכם, עשירים במשמעות שלכם ובעשייה שלכם למען יצירה של עולם טוב יותר. אני לא מלמד אתכם רק איך להרוויח כסף אלא אני רוצה לעזור לכם להיות אנשים טובים יותר.

כמו כל כוח אחר – גם עושר מגיע ביחד עם אחריות. ולכן חשוב שנלמד להיות אנשים עשירים ומעוררי השראה כדי שנוכל ללמד כמה שיותר אנשים לבנות לעצמם חוסן פיננסי ולעזור להם להוציא את האנשים הטובים שבהם.

בכל יום אני עובד על ההרגלים הישנים שבמשך שנים עצרו אותי מלגדול עד ששחררתי אותם, וכיום אני אדם אחר, אדם עשיר יותר. אלו הם העקרונות שלי המנחים את חיי:

 1. אני בוחר מתי לעבוד, עם מי לעבוד ובאילו תנאים
 2. אני מרשה לעצמי לוותר על לקוחות שאין לי מה להציע להם
 3. אני חושב איך אוכל לספק עבודה לכמה שיותר אנשים
 4. אני חושב איך אוכל לעשות רק מה שאני אוהב.
 5. אני רוצה שפע וכסף בחיי כדי להגשים את כל החלומות שלי
 6. אני רוצה שפע וכסף כדי לעשות טוב בעולם בהתאם לשיקול דעתי
 7. אני תמיד חושב על מודל עבודה שיהיה WINWINWIN לכל הצדדים
 8. אני תמיד חושב על טובתו של הלקוח ובהתאם לכך מציע שירות
  • גם אם זה אומר שלא ירכוש אצלי כי אינו זקוק לכך.
 9. אני תמיד דואג לעמוד במילה שלי. המילה שלי מייצגת את מי שאני.
 10. היכן שהתשוקה שלי נמצאת שם אני חיי
 11. אני עושה רק דברים שאני אוהב לעשות אך דואג שמה שצריך להיעשות ייעשה
 12. אני תמיד שומר על אינטגריטי מול הלקוחות שלי ושקיפות מלאה
 13. אני תמיד דואג לשמור על סטנדרט גבוה ולתת ערך גבוה ללקוחותיי
 14. לכל העסקים שלי יש אג'נדה חברתית לשמירה על העולם, הסביבה, הקהילה ובעלי החיים.
 15. אני תמיד דואג לקיים את המילה שלי.
 16. אני שומר על יושרה בחיי האישיים ובעסקיי.
 17. אני דואג לעשות טוב בעולם.
 18. אני חולם לסייע לכמה שיותר אנשים להיות אנשים עצמאיים כלכלית וחופשיים.
 19. אני דואג לשמור על הבריאות שלי, להיות מודע לגוף שלי ולהעריך אותו
 20. אני משקיע את הזמן שלי ביצירת נכסים שישרתו אותי למשך שנים
 21. אני משקיע את הזמן בפעולות דומינו אשר מושקע בהן מאמץ אחד אבל הן מתגמלות אותי למשך שנים רבות ובמספר תחומים

 

אימון עסקי ילמד אתכם לחשוב כמו בעלי עסקים ממולחים כדי שתבינו איך לנהל את העסק שלכם ברמה גבוהה

להיות בעל עסק זה דבר מחייב והרבה בעלי עסקים לא באמת מבינים את משמעות המילה והאחריות שמגיעה ביחד עם זה.

הנה כמה דברים שאתם חייבים לדעת כדי להיות בעלי עסק שמכניסים מיליון שקל בשנה

 1. אנחנו גם העובדים וגם המנהלים של העסק – אז אין ימים של בטלה. מה שלא נעשה לא יעשה.
 2. סוף החודש מגיע בכל חודש והוא הסמן שלנו האם פעלנו בצורה אפקטיבית – אין לדחות שום דבר למחר, לשבוע הבא או לחודש הבא
 3. להבין את המשמעות הכלכלית של ה 15 לחודש
 4. להבין את המשמעות הכלכלית של העשירי לחודש
 5. להתרגל לאסוף את הוצאות העסק כך שיכירו לכם אותם ברשויות המס כהוצאות מוכרות
 6. להיות עם היד על הדופק שהעסק מתנהל כמו שצריך בכל מחלקותיו
 7. לקחת את העסק ברצינות ולא כתחביב
 8. להיות המבוגרים האחראיים
 9. להיות ראש גדול ולחשוב בצורה אקטיבית ולא פאסיבית
 10. לקחת אחריות על העסק ועל ההחלטות שאתם מקבלים בו
 11. להכיר את הבדידות של בעל העסק ולהבין שהיא חלק מהאופי שתיבנו
 12. להיות מוכנים לכל תרחיש
 13. לבנות תכנית חלופית
 14. להיות מסודרים ומאורגנים
 15. לעשות הכל בצורה חוקית
 16. לא להפסיק לחקור ולנסות דברים חדשים
 17. לא להפסיק לשפר את התהליכים ומחלקות העסק השונות
 18. לחגוג בכל הזדמנות ולהחמיא לעצמכם על ההישגים שהצלחתם להשיג וגם על ההצלחות הקטנות
 19. לא לקחת את הדברים באופי אישי מידי
 20. לא להפסיק לחלום
 21. ליהנות מהחופש והיתרונות הרבים שהעסק מייצר לכם

 

אימון עסקי ילמד אתכם לדבר בשפה של האנשים העשירים וילמד אתכם להקשיב יותר ויותר לאיש העשיר

במהלך השנים גיליתי שיש בתוכי שני אנשים שחושבים אחרת על איך נכון לחיות את החיים. אחד מהם עני והשני עשיר. העני תמיד מנסה לשמור ולגונן עלי והעשיר רוצה שאצליח שאחיה את חיי מתוך תשוקה, אגשים את כל החלומות שלי ואבנה את החופש הכלכלי שלי.

זה קשה לשנות הרגלים וצורת חשיבה אחרי שרוב חיינו חונכנו בדרך מסוימת, החזקנו באמונות מגבילות, נשלטנו על ידי פחדים שמנעו מאתנו פעמים רבות לחשוב בגדול, להאמין בעצמנו ולהעז ללכת בעקבות ליבנו אל דרך לא נודעת, לא בטוחה ורצופה בחוסר ודאות.

בכל פעם שאני רוצה לגדול אני נאלץ להתמודד עם אותם שדים וקולות המנסים לגונן עלי להישאר קטן אולם משנה לשנה יש לי יותר ויותר כלים להתמודד מולם, לשכנע אותם ולהתגבר עליהם. כנראה שלעולם לא נוכל להשתחרר מהם לחלוטין אולם הכוח והשליטה האם להקשיב להם נמצא אצלנו.

חשוב שתבינו שאנשים עשירים הם בסך הכל אנשים שלמדו להקשיב לאיש העשיר שבתוכם. האיש שאומר להם להעז, להאמין בעצמם, שאומר להם שהם שווים ויש להם מה להציע לעולם. הקול שאומר להם לסמוך על העולם ולא לפחד ממנו, שמזכיר להם שיש להם כל כך הרבה בשביל מה לחיות וכדי ליהנות מכל השפע הזה עליהם לנסות שוב ושוב גם אם תחילה זה יהיה מאתגר, לא מושלם, לא כל כך נוח או אפילו קשה.

הוא מזכיר להם שהתמורה תהיה שווה כל כך הרבה ולכן אסור להם לוותר לעצמם או על עצמם. עבורם ועבור המשפחה והקרובים שלהם.

אם אתם רוצים לבנות את החופש הכלכלי שלכם עליכם לקטוע באופן מיידי את הקולות של האיש העני שמדבר אליכם ולהתחיל יותר ויותר להקשיב לאיש העשיר שמדבר אליכם. תחילה הוא ידבר בשפה שלא תהיה לכם ברורה אבל אם תתאמצו ותתמידו תבינו יותר ויותר איך הדברים עובדים ואיך השפע יתחיל להיכנס יותר ויותר לחייכם.

זה לא קורה בשנייה או ביום, זה תהליך הדומה לתהליך גמילה מסמים. קל לנו להתקרבן ולהתלונן שזה לא עובד או לא הצליח. יותר קשה לנו לקחת אחריות על הדברים ועל החיים שלנו אבל תהיו בטוחים אתם נמצאים במצב שאתם נמצאים רק בגלל החלטות שקיבלתם אשר הובילו אתכם עד לכאן.

———————————

האיש העני לעומת האיש העשיר

האיש העני חושב איך לחסוך / האיש העשיר חושב איך להרוויח

האיש העני חושב שעובדים עליו / האיש העשיר חושב שעוזרים לו

האיש העני חושב: "אני תמיד מפסיד" / האיש העשיר חושב: "אני תמיד מרוויח"

האיש העני נמצא ויישאר במרוץ העכברים כי מקור ההכנסה שלו הוא הזמן שלו / האיש העשיר משתמש בזמן וכסף של אחרים כך שהוא חופשי ונהנה מהכנסה פאסיבית

האיש העני לא מבין במספרים ובורח מהם / האיש העשיר לומד תמיד את המספרים

האיש העני חושב לוקח סיכונים / האיש העשיר ממזער סיכונים

האיש העני עובד לבד / האיש העשיר עובד עם צוות

האיש העני עובד בתוך העסק / האיש העשיר עובד על העסק

האיש העני עובד קשה / האיש העשיר עובד בצורה חכמה

אימון עסקי ילמד אתכם לשחות נגד הזרם ולעשות בדיוק הפוך ממה שלימדו אתכם וממה שרוב האנשים עושים

למרות ששחייה נגד הזרם נראית כאחת הפעולות הכי לא אפקטיביות שיש, משום שהיא דורשת מאמץ רב ומאטה מאוד את ההתקדמות, שימוש בעקרון זה יעזור לכם לשנות לחלוטין את חייכם.

האם שאלת את עצמך מדוע אתה עושה מה שאתה עושה? האם שמת לב שהרבה פעולות שלנו נעשות באוטומטיות, בלי לחשוב ומתוך הרגל? את חלקן הגדול אנחנו מצדיקים –כיוון ש"כולם עושים" וכי "ככה זה".

כדאי שתבחנו האם הפעולות שאתם עושים באמת משרתות אתכם. אם תחשבו על זה שאתה נוסע לעבודה באותה השעה שכולם נוסעים לעבודה ואתם עושים זאת יום יום בצורה אוטומטית, אתם בעצם מבזבזים עשרות שעות בחודש בעמידה בפקקים. מה יהיה אם תצאו שעה אחת קודם לכן או שעה אחת אחרי?

כיצד היום שלכם היה נראה כעת?

אם תיישמו את העיקרון הזה בלבד, תקבלו במתנה יום נוסף בשבוע! וגם תצליחו לחסוך הרבה כסף

אתן לכם שתי דוגמאות:

 1. ידוע שמחיר הטיסות בשיא העונה יקרות מאוד, בעוד שחודש לפני או חודש אחרי המחירים יורדים. בנוסף, בתקופות אלו פחות אנשים טסים, פחות צפוף ורועש, מזג האוויר הוא כמו בשיא העונה ויש עוד שלל יתרונות.
 2. ידוע שמחירן של טיסות ב"דקה התשעים" נמוך, מכיוון שרוב האנשים אינם ספונטניים ורק אלו שיכולים להרשות לעצמם להיות ספונטניים מצליחים להרוויח מכך.

דווקא בזמנים שרוב האנשים בחופשה, אני באופן אישי מוצא יותר זמן לפתח מוצרים, לכתוב עוד ספר ולעשות פעולות להרחבת העסק שלי. פעולות אלו מתאפשרות משום שיש פחות שיחות טלפוניות ופחות הסחות דעת, יש שקט בסביבה ויתרונות רבים המאפשרים לנצל את הזמן הזה להתארגן מחדש, לפתח עוד תוכן ועוד מוצרים. בעזרת תכנון מתוחכם אפשר גם להרוויח יותר כסף כי יש פחות תחרות – הרי "כולם בחופשה".

בנוסף, אם תתכננו את פעולותיכם בחוכמה, תראו שבכל תחום יש תקופות חזקות יותר ותקופות חלשות יותר. אם "תשחקו" בין התחומים תוכלו לעבור מתחום לתחום בהתאם לזמני השיא שלו ולהיות תמיד בנסיקה.

בהתאם לכך אני עובר ממוצרי חזרה לבית הספר הנמכרים לקראת פתיחת שנת הלימודים לפאזלים ולמשחקי קופסה הנמכרים יותר בחורף. אם במדינה אחת יש משבר כלכלי תמיד אפשר לעבור ולהתמקד במדינה אחרת שבה המסחר כעת בשיאו.

כך תוכלו לייצר מערכת בלתי תלויה שתאפשר לכם תמיד להיצמד למקומות שבהם יש פרנסה טובה ולחמוק מהמקומות שבהם יש ירידה.

 

חשוב מאוד להבין מה כולם עושים כרגע ולהיות בדיוק מהצד השני

אם כולם קונים – אתם רוצים למכור

אם כולם רואים חדשות ומבזבזים זמן – אתם תהיו עסוקים וליצור ולבנות את עצמכם

כולם קונים דירה למגורים – אתם תשכירו דירות

כולם הולכים לעשות קניות בסופר ביום שישי או בשעות הערב – תלכו אתם באמצע השבוע בצהרים או תקנו באינטרנט – תחסכו הרבה זמן, מאמץ וכסף

בזמן המתנה לטיסה – אנשים קוראים עיתון, מעשנים ומבזבזים כסף – אני לדוגמא בונה לי עמדת משרד – פותח מחשב, וכותב 10 עמודים של הספר החדש שלי שבהמשך יימכר בחנות הספרים של שדה התעופה ואותם אנשים ייקנו אותו בזמן שהם ממתינים לטיסה שלהם.

אימון עסקי יאפשר לכם לחדד מהו הרעב הפנימי שלכם אשר יוביל אתכם לחופש הכלכלי שלכם

תשאלו את עצמכם למה אתם עושים את זה? למה חשוב לכם להגיע ל 100,000 שח בחודש?

ללא סיבה חשובה מספיק זה לא יקרה כיוון שברגע הראשון של משבר או קושי אתם תמצאו סיבה לוותר

לעומת זאת, כשיש לנו משהו כל כך חשוב – שום דבר לא יכול לעמוד בדרכנו

וזה מה שאני אישית מחפש אצלי כשאני עושה משהו בסדר גודל גדול

 

דוגמאות לחלומות ששום דבר בעולם לא יכול היה למנוע ממני מלהגשים אותם

 • חלום לשחות עם לווייתנים ולראות את אורות הזוהר הצפוני
 • לטפס אל הר אוורסט למרות שבילדותי הייתי אסטמטי.
 • לעשות 10 עסקאות של רכישת נכסי נדל"ן בשנה אחת
 • למכור למעלה מארבעה מיליון ספרים (עודכן בשנת 2022)

 

מה ששמתי לב זה שבאף אחד מהמקרים לא ידעתי איך אני אעשה את זה בתחילת הדרך – רק ידעתי ששום דבר לא יעצור אותי מלהשיג את זה!

ועשיתי זאת בעזרת:

ליווי צמוד של מומחה שכבר הצליח בכך

חשיבה יצירתית

היכולת למצוא פתרונות יש מאין

נחישות והתמדה

לשאול עוד ועוד אנשי מקצוע עד שתמצאו את זה שיודע לתת את התשובה שזה אפשרי

לשאול 'איך כן' ולא 'למה לא' ולמצוא את הפתרונות אחרי סיעור מוחות וחשיבת פיצוח.

לייצר פתרונות ולהזיז הרים כדי שדברים יקרו

כמו שאמר יודה – "תעשו או שלא תעשו. אל תנסו"

כמו שאמר מומחד עלי – "תסבול עכשיו ותחיה את שארית חייך כמו אלוף"

כדי להרים עסק לממדים גדולים – צריך רעב גדול!

 

לסיכום אימון עסקי הוא דבר הכרחי לצמיחה שלכם בחיים ובעסקים. אם אתם רוצים להגיע לחופש כלכלי לא תוכלו לוותר על שלב זה בדרך ואני ממליץ לכם ליצור קשר לשיחה ראשונית עם הצוות המקצועי שלנו שמסייע באופן שוטף מזה שנים להפוך לאנשים עם תודעה ומיינדסט של מיליונרים.

אהבתם? שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אנשים שחשובים לך כדי שגם הם יוכלו להגיע לחופש כלכלי

כתבות ומאמרים נוספים
בנושא חופש כלכלי

רבי המכר שיסייעו לכם להתפתח,
להגדיל הכנסות ולבנות חופש כלכלי

קודם
הבא

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

הצטרפו אלי בפייסבוק

On Key

פוסטים נוספים שיעניינו אותך​

הספר: לעולם לא לוותר

הספר 'לעולם לא לוותר' הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק בהצבת

הספר: 'לחלום ולהגשים'

הספר 'לחלום ולהגשים' הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק במיומנות הגשמת

הספר: להילחם על האושר

הספר 'להילחם על האושר' הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק בהצבת

הספר כנגד כל הסיכויים

הספר כנגד כל הסיכויים הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק בהצבת

דילוג לתוכן