שיווק דיגיטלי – כנראה שאתם לא עושים בו שימוש נכון בעסק שלכם

  • בלוג
  • >
  • שיווק דיגיטלי – כנראה שאתם לא עושים בו שימוש נכון בעסק שלכם

שיווק באינטרנט – הדרך הנכונה להביא לקוחות מתעניינים אליכם לעסק מתחילה כאן

רגע לפני שאנחנו מתחילים רצוי שתבינו שכ-9 מתוך 10 עסקים נסגרים כבר בשנה הראשונה לפתיחתם, מרבית מתוך אלה ששרדו לא מצליחים להיות רווחיים ובסופו של דבר נסגרים גם הם אחרי מספר שנים נוספות בהן העמיקו את הבור, הגדילו את החובות שלהם, וניסו להצליח בכל דרך אפשרית רק כדי לגלות בסופו של דבר שהם לא מצליחים להתרומם ולצאת מהחובות. אחת הסיבות הגדולות לכשלון של בעלי עסקים היא שהם לא עושים שיווק דיגיטלי כמעט בכלל, ואם הם כן עושים שיווק דיגיטלי, ברוב המקרים הם עושים אותו בצורה שגויה שלא מתורגמת בהכנסות וגורמת להם להפסיד כסף רב בעסק שלהם. האמת הכואבת היא שרק אחוזים בודדים מתוך בעלי העסק מוצאים את דרכם להצלחה ויודעים לעשות שיווק דיגיטלי איכותי ולהשתמש ברשתות החברתיות בצורה שתניב להם הכנסות גדולות!

 

אחד הגורמים לכך הוא שמרבית בעלי העסקים מעולם לא פנו לייעוץ עסקי ופתחו את העסק לא הדרכה והכוונה כלשהי. בזמן שרוב האנשים מפחדים מכישלון,אנחנו מאמינים שכישלון הוא הכרחי להצלחה וככל שתיכשלו יותר כך תוכלו גם ללמוד מהניסיונות הרבים ותגלו מה עובד עבורכם ומה לא. כל עוד תבדקו את עצמכם, תשפרו בכל פעם ותהיו נחושים מספיק, תצליחו בסופו של דבר בכל דבר אשר בו תחפצו! זכרו שאין הצלחה ללא כישלון והיא זו המחשלת אותנו ומסייעת לנו להתמודד עם משברים רבים שסביר שיופיעו בהמשך הדרך.

 

חשוב שתבינו שמי ששולט בשיווק הוא המלך של עולם העסקים. זה עניין של הבנת חוקי המשחק. כשאתם שחקנים חזקים שיודעים להביא לקוחות לעסק שלכם בצורה עקבית יש לכם כוח עצום ביד והרבה אנשים ירצו לעבוד אתכם, לשתף אתכם פעולה, להזמין אתכם לאירועים חשובים, להתראיין בכל מני מקומות ולמעשה להגשים את הייעוד העסקי שלכם. לצערי רוב האנשים שמגיעים אלי לא מבינים כלל בשיווק דיגיטלי, לא יודעים להשתמש באינטרנט כדי להכניס כסף או אפילו לא יודעים איך להעלות פוסטים שמושכים לקוחות חמים ומתעניינים רציניים שרוצים לשמוע פרטים על השירותים שהם מספקים בעסקים שלהם.

 

רוב האנשים לא משווקים את עצמם בצורה אורגנית או ממומנת בצורה שיטתית! הם עסוקים לתת שירות למעט הלקוחות שיש להם ומתפללים שלקוחות חדשים יגיעו אליהם מפה לאוזן, ולרוב זה כך: נותני שירותים איכותיים ומקצועיים שהשירות שלהם טוב, אכן מקבלים טפטוף של לקוחות שמגיעים מפה לאוזן. הבעיה עם זה שהם מתנהלים במשך שנים עם התחושה שכך נראה שיווק אפקטיבי ובמשך שנים רבות הם לא גדלים ולא מגיעים לשום מקום! הם התרגלו לכך, והם בטוחים שזו צורת השיווק האפקטיבית ביותר – ובמידה מסויימת הם צודקים, שיווק מפה לאוזן הוא שיווק מאוד חזק, כיוון שהוא מביא לידים ברמה הגבוהה ביותר, ולקוחות בשלים לרכישה שקל מאוד לסגור איתם עסקה ולעבוד איתם כיוון שקיבלו המלצה ממישהו שהם סומכים עליו. אולם שיטת 'הפה לאוזן' אינה עובדת כיוון שהיא לא מייצרת שליטה אצל בעל העסק ומאפשרת לו להגדיר מהי ההכנסה שאליה הוא מעוניין להגיע.

שיטה זו גורמת להם נזקים עצומים ללא ידיעתם ברמות שונות לעומת שיווק דיגיטלי אשר מאפשר לבעל העסק לאחוז בברז שבו הוא שולט על כמות הלידים והלקוחות הפוטנציאליים שלהם הוא מעוניין ומסוגל לתת שירות טוב.

 

מאמר זה נכתב כדי לעזור לכם להבין מהם עקרונות הזהב לשיווק דיגיטלי שמביא תוצאות, עסק שיאפשר לכם להפסיק להיות משועבדים למשרד, למסך המחשב או לעבודה אינסופית שלא מביאה תוצאות! עסק שיאפשר לכם לחיות בתשוקה וליצור לכם חיים מלאי  משמעות, והטיפ הראשון שלי אליכם הוא לבחור את אנשי המקצוע הכי טובים בתחום ולא לחשוב כל הזמן איך תוכלו לעשות את הדברים בעצמכם. בעל עסק רציני שרוצה לבנות עסק מצליח חושב על הצוות שלו בצורה קפדנית ומחפש חברה שעושה שיווק דיגיטלי איכותי ללקוחות שלה. אתם שואלים איך אפשר לדעת את זה? בעיקר בזכות ההמלצות של הלקוחות עצמם של בעל העסק. במידה ולבעל העסק יש עשרות ואף מאות המלצות שמגוון רחב של בעלי עסקים ממליצים על השירות ומצהירים כי השירות איכותי וטוב וכי בזכותו הם זכו להגדיל את ההכנסות שלהם, תדעו שהגעתם לחברת השיווק הדיגיטלי הנכונה.

 

אנשים רבים פותחים עסק ועושים טעויות שניתן לחסוך ולמנוע, טעויות שבמקרים רבים עולות להם בסגירת העסק לאחר זמן קצר ולעתים אפילו משעבדים אותם שנים ארוכות של החזרי חובות שנקלעו אליהם במהלך ניהול העסק שלהם ולרוב עקב חוסר ידע וניסיון בניהול עסק. בעלי עסקים רבים חוששים להוציא כסף על ייעוץ או תהליכי ליווי עם אנשי מקצוע העוסקים בליווי עסקים ושיקול, זה גורם להם לבזבז שנים על התנהלות שאינה נכונה, אינה מדויקת ובמקרים רבים עשויה להציל את בעל העסק מלסגור את העסק ולהפסיד כסף רב.

 

אם בעסק שלכם יש מוצר או שירות שכבר גובש אתם חייבים עוד היום לבדוק את האפשרות של הקמת מערך שיווק דיגיטלי שיביא אליכם לקוחות מתעניינים על בסיס קבוע ושיטתי. חשוב לי לציין כי למרות שאתם בטוחים שהשירות שלכם הוא השירות הכי מדויק, לעתים כדאי גם לבחון את האפשרות לשנות את ההצעה עצמה כדי לבנות מוצר איכותי יותר, יוקרתי יותר ולהציע שירותי סופר-פרימיום בשווי של עשרות אלפי שקלים במקום שירותים שעולים עשרות, מאות או כמה אלפי שקלים בודדים, דבר שיגרום לעסק שלכם לקרוס כאשר יהיו לכם מספר לקוחות רב להם תצטרכו לתת שירות. (על שיטת 'סופר-פרימיום' תוכלו לקרוא יותר במאמרים נוספים שלי המדברים על מוצרי פרימיום ועל השיטה עצמה, אותה פיתחתי בשנת 2013 שסייע למאות בעלי עסקים להגדיל בצורה מואצת את ההכנסות שלהם וסייעה להם לעבוד פחות ולבנות אורח חיים טוב יותר עקב כך שהיו צריכים לתת שירות לפחות לקוחות) אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר וליישם מיידית את הדברים שעליהם רשמתי כיוון שההצלחה שלכם עשויה להיות מעבר לפינה וברוב המקרים, כאשר העסק כבר עובד מספר שנים, הקפיצות הגדולות שהצלחנו להוביל את לקוחותינו קרו תוך חודש עד שלושה חודשים מהרגע שהתחלנו לעבוד וללוות אותם. שיווק דיגיטלי וליווי עסקי צמוד עם מומחים בתחומם הם המפתח כדי להציל את העסק שלכם ולהפוך אותו מעסק משעבד ומדשדש לעסק משגשג!

 

בנוסף, שיווק דיגיטלי לעסק יסייע לכם ביצירת חופש שיאפשר לכם גם לטייל ולנפוש יותר ולחיות את החיים כפי שאתם חולמים שייראו. הוא יספק לכם את המנוע לבניית החיים שיצרתי לעצמי וללקוחות נוספים שלי שיכולים כיום לטייל במדינות אחרות, להגשים את עצמם ולהיות יותר פנויים. איך זה ייתכן? כיוון שקודם לכן הם היו משועבדים לעסק שלהם וכל העסק ישב על הכתפיים שלהם. חלק גדול מהשינוי שעברו היה שינוי של חינוך, אמונות והרגלים שעיכבו אותם ורכישה של סט אמונות והרגלים חדשים שסייעו להם לבנות צוות סביבם ולא לעבוד לבד על העסק ובצורה ריכוזית. בניית צוותים זו מיומנות שצריך לדעת לעשות אותה אולם כאשר יש לך צוות שיווק דיגיטלי מקצועי שאחראי על כל מחלקת השיווק של העסק, וכל העסק מתנהל עם מערכות אוטומטיות חכמות יש צורך בפחות זמן עבודה של בעל העסק והדברים מתחילים להיראות הרבה יותר כמו מכונה משומנת שמביאה מתעניינים חדשים כל הזמן. לאלו מביניכם שישכילו להתחיל לבנות כבר היום את התשתיות החכמות של העסק ולעשות את כל השינויים הנדרשים, צפוי עתיד טוב יותר, ריווחי יותר שיאפשר לכם לנהל את העסק מלמעלה בצורה נכונה ולא להיות אלו שנקברים תחת העומס ואינספור המטלות.

 

בחיינו ויסייע לכם להתגבר על הפחדים שעוצרים אתכם מלחשוב כמו עשירים ולזנוח אמונות שגורמות לכם להישאר עניים. כמובן שלא מספיק רק לעשות שיווק דיגיטלי למוצר הקיים כמו שהסברתי קודם. אם אתם חולמים להיות יותר חופשיים ופנויים בזמן שהעסק עובד עבורכם – שיווק דיגיטלי הוא רק השער הראשי, אולם כאן כבר נכנסת עבודה מקצועית יותר הקשורה גם למודל העסקי, לתשתיות נוספות של העסק וגם לצוות שממנו מורכב הצוות וההסכמים מולם.

 

מאמר זה נכתב כשבועיים לאחר שחזרתי מטיפוס להר האולימפוס ביוון ורגע לפני נסיעתי הבאה לאוסטריה לקראת סוף השנה ואווירת חג המולד, וזאת כחלק מאורח החיים המיוחד שיצרתי לעצמי במהלך השנים. את חברת מינוף עסקי הקמתי מתוך מטרה לשתף ולסייע לבעלי עסקים רבים להבין כי עסק משגשג ניתן ליצור בעיקר כשאתה מאושר. סגנון החיים הייחודי שבניתי לעצמי מאפשר לי לנהל את העסקים והנכסים שלי מכל מקום בעולם, בזמן שלי, כך שאני יכול להרשות לעצמי לטייל ברחבי העולם, ללמוד דברים שמעניינים אותי, לבלות זמן עם האנשים הקרובים אלי ולחיות חיים מלאי תשוקה. כיף לסגור עסקה טלפונית עם חברה בסין כאשר שאתה מטייל באפריקה לשלושה חודשים או לנסוע ללפלנד כדי לשחות עם לווייתנים עבור מחקר לספר החדש שלך. וכל זאת כאשר יש לך צוות שיווק ומכירות שפועל עבור קידום העסק באופן שוטף ומתמיד.

 

כחברה לפיתוח עסקי ופיננסי אנחנו מלווים לקוחות רבים להשתפר כבעלי עסקים, כמנהלים, כנותני שירות וכאנשים. אין דבר יותר מתגמל מאשר לראות את העסק של לקוח שלך גדל וצומח ואת השינוי שחל בו כבן אדם במהלך תהליך הליווי. אורח החיים שלנו מאפשר לעסק שלנו לגדול ולשגשג מבלי שנהיה כבולים לשעות משרד ארוכות בחדר ללא חלון ומנהל רוטן. להפך, העובדה שאני מטייל ונהנה מהחיים מאפשרת לי להציע יותר ערך ללקוחותינו, לראות אותם גדלים ובו זמנית, לחיות בשפע ולהרוויח יותר כסף. אם תמשיכו לעקוב אחר התכנים שלי תקבלו הצצה לעקרונות הזהב שיאפשרו לכם לבנות עסק משגשג שעובד כמו מכונה משומנת  מבלי להרוג את עצמכם בדרך לשם.

 

תודעת שפע מתחילה בצורת החשיבה ולמזלנו עם הכוונה נכונה והכלים הניהוליים הנכונים, תוכלו גם אתם לחיות יום יום את החלומות שלכם, להגדיל את שעות הפנאי שלכם, החופשות ולנהל עסק משגשג! אשמח לסייע לכם בייעוץ, ליווי והכוונה גם מעבר לנאמר במאמר זה! לשם כך אל תהססו לפנות אלי ואסייע לכם לבנות עסק שפועל כמו מכונה משומנת ושיווק דיגיטלי אפקטיבי שיביא אליכם לקוחות על בסיס קבוע ושתאפשר לכם לבנות חופש כלכלי וחיים מלאים במשמעות.

 

בהצלחה

עמית אופיר

אהבתם? שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אנשים שחשובים לך כדי שגם הם יוכלו להגיע לחופש כלכלי

כתבות ומאמרים נוספים
בנושא חופש כלכלי

רבי המכר שיסייעו לכם להתפתח,
להגדיל הכנסות ולבנות חופש כלכלי

קודם
הבא

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

הצטרפו אלי בפייסבוק

On Key

פוסטים נוספים שיעניינו אותך​

הספר: לעולם לא לוותר

הספר 'לעולם לא לוותר' הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק בהצבת

הספר: 'לחלום ולהגשים'

הספר 'לחלום ולהגשים' הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק במיומנות הגשמת

הספר: להילחם על האושר

הספר 'להילחם על האושר' הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק בהצבת

הספר כנגד כל הסיכויים

הספר כנגד כל הסיכויים הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק בהצבת

דילוג לתוכן