הכנות אחרונות לקראת נסיעה לאילת עם קבוצת לקוחות עסקיים שארגנתי במטרה שכל אחד מהם יכתוב ספר אוטוריטה במהלך החופשה

  • בלוג
  • >
  • הכנות אחרונות לקראת נסיעה לאילת עם קבוצת לקוחות עסקיים שארגנתי במטרה שכל אחד מהם יכתוב ספר אוטוריטה במהלך החופשה

שנת 2017 היתה שנה מאוד מיוחדת בתהליך שלי לבניית חופש כלכלי וגם של לקוחות שליוויתי באותה התקופה.

במהלך שנה זו הייתי עסוק בנסיעה לעשרה יעדים אקזוטיים עליהם סיפרתי במאמרים אחרים שהעליתי כאן לבלוג

אבל מעבר לעשרת היעדים גם היו לי לקוחות שנסעו אתי לתהליכי מינוף עסקיים בארץ.

ממש עם תחילת השנה אני אמור לנסוע לשמונה ימים בלתי נשכחים באילת עם קבוצת סופרים שהתלוותה אלי לתהליך כתיבה של הספר שלהם תוך שבוע, והתהליך יקרה בזמן שהייה בוילה יוקרתית ששכרתי באילת.

הרעיון לשלב טיולים עם עסקים, כתיבת ספרים, תהליכי מיתוג, שיווק ובניית חופש כלכלי הוא מבחינתי המוצר האולטימטיבי של לכבוש את החיים ולחיות אותם בעוצמה הראויה.

אחרי חיפושים שעשיתי מצאתי את הווילה האידיאלית לאופי הקבוצה ודאגתי שיהיו בה את כל הפינוקים שרק אפשר לחשוב עליהם ביניהם: בריכה, ג'אקוזי, סאונה יבשה, חדרים מפנקים, חצר ענקית ומטופחת, כדור סל מים ואפילו שולחן פינג פונג, מיקום מעולה בתוך אילת, מטבח מפנק שיאפשר לנו גם לבשל ולהכין בעצמנו אוכל במידה ולא נרצה להזמין ארוחות מוכנות.

מה אני אגיד לכם – דאגתי לפנק את הלקוחות שהגיעו איתי כדי שבאמת נוכל להתגבש כקבוצה במהלך התהליך של כתיבת הספר וגם לייצר זמן איכות כדי שנוכל לחשוב על שיתופי פעולה בין החברים ולקיים שיחות בנושאים שונים של השקעות, יצירת מקורות הכנסה נוספים וסיעור מוחות שיעצים את החוויה.

בחירת הלקוחות שהצטרפו לקבוצה היה מיוחד ביותר ונראה היה שהכל הולך להיות מושלם.

בנוסף ומעבר לפינוקי הווילה, לקחת טיול ג'יפים מאורגן באחד הימים כדי שנוכל לכתוב גם מחוץ לווילה, דאגתי גם לתכנים והדרכות שערכתי ללקוחות בזמנים מתים ושעות תדרוך, ואף החלטנו שנצטרף למירוץ שהתקיים בערבה אליו נסענו במיוחד כדי לרוץ עשרה קילומטרים ביחד עם רצים רבים שהגיעו לאירוע.

סגנון החיים הזה, הוא סגנון החיים של בוני חופש כלכלי: עבודה מכל מקום ובזמנים שמתאימים לנו, והכל כדי להשיג מטרה שהצבנו מראש, כזו שחשובה לנו.

כמו כן, ריצות הבוקר שארגנתי לקבוצה, אכן יצרו את האווירה המושלמת לכתיבת ספר במהלך החופשה, וכך היה…

היה לנו זמן רב לכתוב, לנהל דיונים על מבנה הספר של אחד ואחד מדיירי הווילה ולבסוף לסייע בכתיבה עצמה, כך שהסיפור יהפוך לספר כתוב.

אהבתם? שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אנשים שחשובים לך כדי שגם הם יוכלו להגיע לחופש כלכלי

כתבות ומאמרים נוספים
בנושא חופש כלכלי

רבי המכר שיסייעו לכם להתפתח,
להגדיל הכנסות ולבנות חופש כלכלי

קודם
הבא

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

הצטרפו אלי בפייסבוק

On Key

פוסטים נוספים שיעניינו אותך​

הספר: לעולם לא לוותר

הספר 'לעולם לא לוותר' הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק בהצבת

הספר: 'לחלום ולהגשים'

הספר 'לחלום ולהגשים' הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק במיומנות הגשמת

הספר: להילחם על האושר

הספר 'להילחם על האושר' הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק בהצבת

הספר כנגד כל הסיכויים

הספר כנגד כל הסיכויים הינו ספר מסדרת ספרים גדולה בנושא השקעות נדלן, ספרי השקעות, ספרי עסקים וספרי התפתחות אישית מאת עמית אופיר הספר עוסק בהצבת

דילוג לתוכן