הצ'ק ליסט הסודי לזמן משבר – כדי שתוכלו להמשיך להתקדם לעבר חופש כלכלי

  • בלוג
  • >
  • הצ'ק ליסט הסודי לזמן משבר – כדי שתוכלו להמשיך להתקדם לעבר חופש כלכלי

השינוי המחשבתי שעשיתי ביום הראשון של המשבר

בשונה מרוב האנשים בעולם שלקח להם זמן להבין את מימדי האסון והשלכותיו אני מיהרתי לעשות שינוי מחשבתי ובאופן מיידי התחלתי לבצע שינויים קיצוניים בהתנהלות כבר מהיום הראשון שדובר בתקשורת על אירוע המתפשט בכל העולם, ואפילו לפני שהגיע לישראל.

היו עוד ששאלו אותי אם אני רוצה לנסוע לחו"ל דווקא עכשיו שהטיסות זולות או אחרים שהחלו לקפל רגליים אחוריות כשהבינו שהם הולכים לקבל מכה כלכלית אבל עוד לא ידעו לאמוד את הנזק שהיא תייצר להם.

בשונה מרובם, אני קיבלתי החלטה תוך כמה שניות שמבחינתי זו הולכת להיות הזדמנות אדירה ואני הולך להגדיל את הפעילות שלי דווקא עכשיו.

בעוד שרוב האנשים אולי נלחצים בזמן משברים אני מרגיש חיי כיוון שבזמן משבר שכזה עלינו לחדד את החושים, להיות סופר אפקטיביים, מהירי החלטה וחדים כתער.

ולכן את רוב ההחלטות הגדולות שקיבלתי – קיבלתי ביום הראשון.

צ'ק ליסט זה נוצר כדי להראות לכם מה ניתן לעשות בזמן משבר וביחד עם זאת החלטתי לשתף אתכם בצורה הכי חושפנית כיצד פעלתי אני באופן אישי כבעלים של מספר עסקים, מספר רב של נכסים וכמוביל דעת קהילה של עשרות אלפי עוקבים אליהם אני חש מחויבות גדולה כדי לתת להם השראה, כוחות ומוטיבציה לצלוח את המשבר ולצאת ממנו מחוזקים כאשר ידם על העליונה.

אהבתם? שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אנשים שחשובים לך כדי שגם הם יוכלו להגיע לחופש כלכלי

כתבות ומאמרים נוספים
בנושא חופש כלכלי

רבי המכר שיסייעו לכם להתפתח,
להגדיל הכנסות ולבנות חופש כלכלי

קודם
הבא

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

הצטרפו אלי בפייסבוק

On Key

פוסטים נוספים שיעניינו אותך​

תזרים מזומנים לעסק (cash flow)

אם יש לכם עסק בוודאי הבנתם שנושא התזרים של הכסף שלכם בעסק הוא נושא שעליו יקום וייפול העסק. אם יש לכם עסק קטן ואתם עובדים

דילוג לתוכן