לרוץ עם מאמן בשלט רחוק

  • בלוג
  • >
  • לרוץ עם מאמן בשלט רחוק

אם חשובה לכם הבריאות שלכם ואתם מחפשים את הדרך המתאימה ביותר עבורכם לרוץ, תרשו לי לשתף אתכם במסלול חדש של אימון אישי עם מאמן ריצה מוסמך – בשלט רחוק! לי זה שינה את החיים…

לפני כחודש החלטתי לחזור לכושר ולעשות זאת בצורה מסודרת.
למי שלא מכיר אותי עדיין אספר שכל חיי היה קשר כלשהו לספורט ואני בסך הכל בכושר אבל בכל שנה יש גם חורף ובחודשים האלו נתתי לעצמי בשנים האחרונות הנחה ואט אט זה הפך להרגל בעייתי וממכר שאפילו נתתי לו שם 'שנת חורף'. בנוסף היתה לי בעיה נוספת והיא שאף לא אהבתי לרוץ בבוקר. באופן אישי אני שונא לקום מוקדם ואם כבר מצאתי את עצמי יוצא לריצה זה תמיד היה קורה בסוף היום. לאחרונה חגגתי יום הולדת 41 וביחד אתו הגיעו תובנות רבות הקשורות לאורח חיי ולהרגלים שלי כמו לדוגמה שהגיע הזמן להחזיר את הריבועים לבטן ולקחת אחריות על חלק זה בחיי שהוזנח בלשון המעטה בחורף האחרון. את יום ההולדת שלי אני חוגג בחודש יולי כך שתירוץ החורף כבר מזמן כבר לא עבד הפעם. הגיע הזמן לקבל החלטות חשובות ומהר, לפני שיגיע החורף הבא!

עוד באותו היום החלטתי לאתגר את עצמי להגיע ליעד משמעותי ורחוק. המטרה לא היתה לשבור כאן שיאים וגם לא לעשות זאת בזמן מהיר, לכן 21 קילומטרים (חצי מרתון) היה נראה כמו יעד ראוי בהחלט.

כיוון שבחברת מינוף עסקי אנחנו עוסקים בתחום ומספקים שירותים שונים החלטתי להתייעץ עם ויטלי, מאמן ריצה מוסמך ומאמן מנטלי אצלנו בחברת מינוף עסקי, ושכרתי את שירותיו לפרויקט. קבעתי אתו אימון ראשון לאבחון ובניית תכנית אימונים במהלכה שוחחנו ועניתי על שאלות שונות ועשינו אימון ריצה בקצב קל במהלכו הסברתי לויטלי מה חשוב לי להשיג, הסברתי לו על אורח החיים שלי, על כמות השעות שאני ישן ועל ההרגלים השונים שלי, תפישות ואמונות שיש לי לגבי החיים בכלל וריצה בפרט ובסיום האימון עשינו מעט מתיחות.

לאחר מספר ימים שלח לי ויטלי את תכנית האימונים המלאה וביחד עם זאת הגדרנו את הנהלים על פי עלי לדווח לו בכל אימון ואימון איך אני מרגיש ולתת לו נתונים שונים כדי שיוכל לשנות את התוכנית על פי צורך. הוא הסביר לי שהוא רוצה שאצא לרוץ בבקרים כדי להפיק הרבה יותר מהאנרגיה שהריצות מייצרות, למרות שאמרתי לו שאני פחות אוהב לרוץ בבקרים. הוא אמר לי תעשה זאת כמה פעמים ותראה איך זה משנה לך לחלוטין את החיים.

מוכרח לומר שאחרי 3 אימונים בלבד כבר לא הפריע לי כלל לצאת לריצה ב 7:00 בבוקר. יותר מכך; מאימון לאימון זה הפך להיות קל יותר ויותר ושמתי לב שבימים שלא היה לי אימון – זה חסר לי ממש. התמכרתי!
כיוון שיש לי סדר יום עמוס ואני אוהב להיות עצמאי הרגשתי שמסלול האימון שמתאים לי הוא מסלול בשלט רחוק. משמעות הדבר היא שויטלי ואני משוחחים בטלפון ככל שצריך, מתכתבים ומעדכנים אחד את השני בהתקדמות, באתגרים ובקשיים שיש ובכל פעם ויטלי מדייק אותי ומזריק לי מוטיבציה כדי שהדרך תהיה לי ברורה. לדוגמה, בשבוע השלישי חשתי עומס גדול. ארבעה אימוני ריצה בשבוע של 10-11 ק"מ זה כבר עומס משמעותי ולכן הריצה הרביעית באותו שבוע היתה קשה במיוחד. הרגלים שלי היו תפוסות והרגשתי עומס גדול על כל גופי. עדכנתי אותו בתחושות שלי וויטלי עשה שינויים בתכנית בהתאם כך שהשבוע הרביעי יהיה פחות עמוס ויאפשר לי את המנוחה שלה הגוף שלי היה זקוק וזה בדיוק מה שמאמן טוב יודע לעשות כאשר עובדים אתו צמוד, צמוד – בשלט רחוק! את הריצה הראשונה של השבוע הרביעי, בת 8 קילומטרים עברתי ללא מאמץ ומריצה לריצה חזרתי לקצב האופטימלי והמשכתי להתקדם בדרך להשגת היעד… נותרו לי עוד חודשים עד להשגת היעד אבל אם נתתי לכם מעט מוטיבציה להתחיל לשפר את אורח החיים שלכם אתם מוזמנים לעקוב אחרי האתגר שלי בעמוד הפייסבוק האישי שלי וכמובן מוזמנים לפנות אלי כדי לקבל פרטים נוספים על הצטרפות לשירות המאמן הצמוד – בשלט רחוק שאנחנו מציעים ללקוחותינו.
בקרוב אשתף אתכם בתהליך ליווי אישי נוסף שאני עושה – בשלט רחוק עם מאמנת התזונה שלנו אשר מסייעת לי וללקוחות נוספים שלנו לאכול נכון ובריא כדי לחשוף את הריבועים (גברים) ואת הבטן השטוחה (נשים).

נשמח להכיר אתכם ולבחון איך נוכל לסייע לכם לשפר את איכות החיים שלכם בכל אחד מתחומי החיים: בריאות וכושר, התחום האישי, התחום העסקי והתחום הפיננסי אז מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם לשיחת היכרות – https://author-amitoffir.ravpage.co.il/fitness

אהבתם? שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אנשים שחשובים לך כדי שגם הם יוכלו להגיע לחופש כלכלי

כתבות ומאמרים נוספים
בנושא חופש כלכלי

רבי המכר שיסייעו לכם להתפתח,
להגדיל הכנסות ולבנות חופש כלכלי

קודם
הבא

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

הצטרפו אלי בפייסבוק

On Key

פוסטים נוספים שיעניינו אותך​

תזרים מזומנים לעסק (cash flow)

אם יש לכם עסק בוודאי הבנתם שנושא התזרים של הכסף שלכם בעסק הוא נושא שעליו יקום וייפול העסק. אם יש לכם עסק קטן ואתם עובדים

דילוג לתוכן