עסק של מיליון שקל בחודש – אסטרטגיה לבניית ארגון משגשג

  • בלוג
  • >
  • עסק של מיליון שקל בחודש – אסטרטגיה לבניית ארגון משגשג

איך הופכים עסק של ONE MAN SHOW לעסק שמכניס למעלה ממיליון שקל בחודש?

רגע לפני שנתחיל אספר לך מעט על עצמי. שמי עמית אופיר ואני יזם, איש עסקים, מרצה ומחבר ספרים רבי מכר רבים בתחום ההתפתחות האישית והעסקית. במהלך השנים בניתי מספר חברות ומותגים בארץ ובעולם, הקמתי את הוצאת הספרים הבינלאומית 'רב מכר' ואת קבוצת 'מינוף עסקי' לפיתוח עסקי ובניית חופש כלכלי, איכות חיים ופריצת גבולות המספקת גם שירותים בתחום הפיננסי, גיוס כספים, ניהול כלכלת המשפחה ויצירת ריבוי ערוצי הכנסה פסיביים בעזרת השקעות חכמות.

בשנת 2000 הוצאתי לאור את ספרי הראשון ומאז מכרתי כ 4,000,000 עותקים נכון לשנת 2022 של יותר מ 100 ספרים שהוצאתי לאור שתורגמו ליותר מ 30 שפות. בין הספרים שכתבתי, רבי מכר עולמיים ביניהם: '24/8 – יום נוסף בשבוע', 'איך מכרתי מיליון ספרים', 'לטייל בעולם ולהרוויח כסף', 'תודעת שפע' ו'פריצת דרך בחיים ובעסקים' (ביחד עם אלוף העולם בקראטה מסורתי – איל ניר).

בשנת 2020 הגעתי לראשונה להכנסה של מיליון שקל בחודש והצלחתי לפרוץ את תקרת הזכוכית שהיתה לי נכון לאותה שנה. בנוסף, הצלחתי להוביל לקוחות רבים שלי להכנסות של מאות אלפי שקלים בחודש (מדובר על אנשים שניהלו עסקים קטנים, ובעיקר עסקים שלONE MAN SHOW שעבורם היתה זו קפיצה מטאורית של מאות אחוזי גדילה בזמן אפסי). הצלחות אלו הובילו אותי להתפקחות תודעתית רבה לגבי היכולות שלי להוביל אנשים להישגי על ובאותם שנים ביליתי אינספור שעות בפיתוח וחידוד שיטות העבודה שלי כדי ליצור מתודה מדויקת. עבודת המחקר שעשיתי אתגרה אותי לחקור לעומק תחומים שונים ומגוונים שעזרו לי להתמקצע עוד ועוד בשיווק, מכירות, חשיבה עסקית, הבנה פיננסית רחבה יותר, למצוא פתרונות חדשים לבעיות רבות שזיהיתי אצל הלקוחות שלי וכדומה. צמיחה בקנה מידה כזה גורם לרוב האנשים להתכווץ, לצאת מאזור הנוחות ולחוש פעמים רבות תחושות של כשלון, עומס או תסכול. אני באופן אישי מאוד נהנה בלהכניס את עצמי למצבים שדורשים ממני להיות חד ולתפקד בצורה המקצועית ביותר, כדי להגיע למצוינות שאליה אני שואף.

מדריך זה נכתב לאחר עבודת פרך שביצעתי במהלך השנים כדי להפוך מאומן שמנסה להתפרנס מהעסק שלו, לאיש שהפכתי להיות במהלך השנים, וזאת במטרה להעניק מוטיבציה והשראה לכמה שיותר אנשים שחולמים להגיע לחופש כלכלי ולהצליח בגדול.

בניית ארגון שמכניס סכומי כסף גדולים יאפשר לכם לחיות את החיים שעליהם אתם חולמים, כפי שהוא מאפשר לי כיום, אחרי הרבה שנים של עבודה קשה, להיות סוף סוף חופשי ופנוי להגשים את החלומות שלי ולתת ביטוי למתנות שיש לי להעניק לעולם.

בזמן שהעסקים שלי עובדים ומייצרים לי הכנסה, אני משקיע את מרבית זמני בהתפתחות. אני כותב ספרים, חוקר, נוסע ומטייל כדי לפגוש אנשים, ללמוד על תרבויות אחרות, לגלות הזדמנויות עסקיות חדשות ומרגשות וכמו כן, אני מבלה זמן רב בטיולים בטבע שמספק לי השראה רבה וזמן לחשוב עם עצמי איפה התשוקה שלי נמצאת ומהם החלומות החדשים שנולדים בראשי כל הזמן.
ככל שתתאמנו אני מטייל במקומות האקזוטיים ביותר על פני כדור הארץ ובעלים גם של חברת טיולים עסקיים. אני אוהב אתגרים ולא מפחד מעבודה קשה כך שאני מאתגר את עצמי בכל שנה לכבוש יעדים חדשים ולא מוכרים, במטרה לראות האם וכיצד אצליח להשיג אותם ולעמוד באתגר. כחלק מכך טיפסתי אל האוורסט, רצתי חצי מרתון, חודשיים מהרגע שהתחייבתי לכך, עשיתי עשר עסקאות נדל"ן כבר בשנה הראשונה שנכנסתי לתחום כמשקיע, נסעתי להתנדב באפריקה כדי לשמור ולהגן על חיות הבר, ניהלתי אכסניה על אי טרופי מדהים בברזיל, גרתי 3 חודשים בכפר אפריקאי ואף נסעתי למדינות עולם שלישי כדי לייעץ וללמד אוכלוסיות מתפתחות כיצד לצאת ממשברים ולהגיע להישגים משמעותיים בחייהם. בנוסף זכיתי לשחות עם לווייתנים, לחזות באורות הזוהר הצפוני ולצפות בשמש חצות הנעה בצורה אופקית ואינה שוקעת לאורך היממה. אחד מרגעי השיא בחיי היה כאשר הצלחתי להדליק אש בטכניקה עתיקה של חיכוך עצים ואפילו למדתי לטפס על עצי קוקוס ולהוריד אגוזי קוקוס ולשתות אותם טריים, היישר מהעץ. בחיי אני משתדל לפתח כמה שיותר כישורי חיים שימושיים, המסייעים לי באינספור דרכים משונות לחזק את החוסן המנטלי שלי ולהיות אדם טוב יותר.

אני מאמין שאנחנו מסוגלים להשיג כל מה שאנחנו חולמים בעזרת חשיבה יצירתית, לקיחת שליטה על המציאות ונקיטת פעולות נועזות. גישה זו עוזרת לי וללקוחותיי לבלוט מעל לתחרות פעם אחר פעם, להגיע להישגים מרשימים ולכבוש שיאים אישיים.

החזון שהחלטתי לחרוט על דגלה של קבוצת מינוף עסקי הוא להוביל אנשים לצמיחה ברמה האישית, העסקית והכלכלית, ועל ידי כך לאפשר להם לעשות דברים גדולים למענם ולמען העולם. אני מאמין שבעזרת החניכה הנכונה התעשרות מהסוג שאנחנו מקדמים, יגרום ללקוחות שלנו להפוך למגדלורים מפיצי אור ועם הידע והכלים שאנחנו מספקים להם הם יבנו וייצרו דברים מופלאים.

המדריך הזה נועד לסייע לכם להפוך את העסק שלכם לארגון גדול ומשמעותי. ברגע שתפנימו ותיישמו את הדברים הכתובים כאן, חייכם ישתנו מקצה לקצה.

חשוב להבין כי הרעיונות המוצגים כאן מוצגים בצורה כללית כדי להסביר את צורת החשיבה העומדת מאחורי עסק מצליח ולכן, אם התחברתם לרציונל ולשיטת העבודה שלי, נשמח ללוות אתכם להשגת היעדים בעסק שלכם. יהיה זה חוסר אחריות מצדי לומר כי הבנה של עקרונות אלו תהפוך אתכם לבעלי עסקים ממולחים ומקצוענים. לשם כך יש צורך בשנים ארוכות של ניסיון ועבודה על 'שרירים' רבים שיש לאמן כדי להגיע למיומנות הדרושה לניהול עסק יציב ורווחי.

 

הקפיצה ממאה אלף ₪ בחודש למיליון ₪ בחודש

יכול להיות שאתם כבר מכניסים 100,000 ₪ בחודש אבל אתם עדיין לא בשלים מספיק כדי להגיע להכנסה של 1,000,000 ₪ בחודש וזאת כיוון שאתם לא ערוכים או בשלים לכך עדיין.

במידה וזה המצב אצלכם, זה יכול לקרות כתוצאה מאינספור סיבות כגון: תשתיות העסק שלכם לא מפותחות מספיק, או שהמודל העסקי שלכם לא מותאם עדיין לסכומים כאלה. בנוסף, יכול להיות גם שאתם לא ערוכים לתת שירות לכמות גדולה של לקוחות, או שהמוצרים שלכם לא מתומחרים כדי להגיע לסכומים כאלה. כמו כן, יכול להיות שמחלקת השיווק שלכם לא מפותחת מספיק ואינה מסוגלת לספק כמות לידים הנדרשת כדי להגיע ליעד, או שאולי דווקא מחלקת המכירות שלכם היא זו שלא מתפקדת ופוגעת בתוצאות שלכם. ואולי זה כיוון שאין לכם צוות חזק בעסק ורוב ההתנהלות תלויה בכם, כך שאתם עובדים מהבוקר עד הערב, ועדיין לא מגיעים לסכומים שאליהם אתם שואפים עקב חוסר זמן.

במשך שנים ניסיתי להבין איך להגיע לסכומים גדולים בעסק שלי אבל הבנה זו לקחה לי שנים רבות וזאת כיוון שלא הייתי בשל לכך ועבדתי לבד. את העסקים הראשונים שלי בניתי ללא הלוואות ורק מתוך רווחים שיצרתי. היום אני יודע שכדי לבנות עסקים גדולים צריך להתנהל אחרת לחלוטין. ראשית צריך להיעזר באנשים נוספים, ולא לעבוד לבד. זהו הבסיס לצמיחתו של עסק והפיכתו לארגון גדול המסוגל לייצר עבורכם סכומים גדולים.

בנוסף, צריך להבין את מבנה העסק, המודל העסקי שלו וליצור את הנהלים שלו בצורה מדויקת, ארחיב על כך בהמשך המדריך, אולם כעת אני רוצה להסביר בצורה הכי פשוטה שיש מה נדרש כדי להגיע להכנסה חודשית של מיליון שקל או יותר.

כדי להפוך לעסק שמכניס 1,000,000 (מיליון שקל) או יותר בחודש יש צורך בהכנסה יומית של לפחות 45,000 ₪, כל יום!

אם זה נשמע לכם סכום גדול מידי עבורכם, זה כנראה כי עדיין ישנם פערים באחד משלושת התחומים הבאים:

1. החלק המנטלי

2. החלק העסקי

3. החלק הפיננסי

בספרי 'עסק של מיליון שקל בחודש' שיצא לאור בשנת 2022 אני משתף מניסיוני האישי ומניסיון עבודה שלנו בקבוצת מינוף עסקי, בליווי עסקים רבים, מה נדרש לעשות בכל אחד מהתחומים הללו, בכדי לנהל ארגון המכניס לפחות מיליון ₪ בחודש.

עסק של מיליון שקל בחודש הוא עסק שדורש ליווי עסקי ופיננסי צמוד. אני ממליץ לכם לקרוא את המאמר הבא על בחירת יועץ עסקי ואיך לבחור יועץ פיננסי

ובנוסף ממליץ גם שתקראו על איך לייצר בידול מנצח לעסק שלכם 

 

 

בכל שאלה והתייעצות, מוזמנים ליצור עמי קשר ואשמח לסייע ככל יכולתי.

הנה פרטי ההתקשרות עמי, רשמו לכם אותם ותרגישו בנוח ליצור עמי קשר בכל נושא:

המייל שלי
Office@minufiski.com

או השאירו תגובה כאן עם הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר שבאתר

בהצלחה
עמית אופיר

אהבתם? שתפו את הפוסט

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אנשים שחשובים לך כדי שגם הם יוכלו להגיע לחופש כלכלי

כתבות ומאמרים נוספים
בנושא חופש כלכלי

רבי המכר שיסייעו לכם להתפתח,
להגדיל הכנסות ולבנות חופש כלכלי

קודם
הבא

הירשמו לרשימת הדיוור שלי

וקבלו עידכונים שוטפים על ארועים ופעילויות ייחודיות ישירות אליכם למייל

הצטרפו אלי בפייסבוק

On Key

פוסטים נוספים שיעניינו אותך​

תזרים מזומנים לעסק (cash flow)

אם יש לכם עסק בוודאי הבנתם שנושא התזרים של הכסף שלכם בעסק הוא נושא שעליו יקום וייפול העסק. אם יש לכם עסק קטן ואתם עובדים

דילוג לתוכן